ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Napnuté svaly ženy priťahovať nemusia, tieto veci zaberajú lepšie

15.5.2017 | Štýl

Svaly nie sú pre ženy hlavným lákadlom tohto leta. Môžete mať vyrysované kontúry, svietiť medzi ostatnými ako Adonis a pritom aj tak ostanete sedieť sám pri pive. Teda pri proteínovom nápoji. Ak chcete vedieť, čo na ženy skutočne platí, odložte činky a čítajte ďalej.

Pozerajú niže pásaVýskumy sú primárne na to, aby bežným chlapom uľahčili pri ženách množstvo pokusov a s nimi spojených omylov. Tentoraz vedci skúmali, ako nežné pohlavie reaguje na vyzlečených svalovcov a na tých, ktorým svaly vidieť nebolo. Zaujímavé, že reakcie boli takmer totožné. Ženy totiž priznali, že telo pre nich nie je to najpodstatnejšie. Na druhej strane boli zachytené ich oči, ako blúdili po mužských intímnych partiách častejšie ako po iných častiach tela. Zdá sa teda, že aj ženy patria k tvorom, ktoré neskúmajú na mužovi iba tvár. Ak chcete byť skutočne zaujímavý, vypchávky v nohaviciach spravia väčšiu službu ako dobrý účes či veľký biceps.

Pekné telo, ale netreba to prehnať
Ak si na seba dáte tangáče a budete sa slastne vyhrievať na pláži, môžete mať tehličky ako z časopisu a ruky priam skvostné no žena to príliš neocení. Zaujímavé je, že dámy pásli viac po objektoch, ktoré mali odhalených menej ako 40 percent pokožky. Odhalenie nad túto hranicu, hoci sa vám môže zdať sexy, stáva sa pre ženy nezaujímavým. Dôvod? Ženy majú rady tajomstvá a majú rady, ak by si vás mohli pomaly odbaliť a prezrieť aj tak, ako vás ostatné nevidia. Preto netreba ukázať všetko, stačí elegantne zaujať.

Zaujímavý objekt
Už viete, že sa žena pozrie na váš penis a zadok, pokochá sa nejakým tým atraktívnym zovňajškom, ale jej to stále nestačí. Potrebuje ešte jeden háčik, aby prijala pozvanie do postele, alebo aspoň na rande. Tak ako pri tele, tak aj pri duši musíte byť správne rozšafný a ukázať nejaké lákadlo. To v praxi znamená, že musíte ženu zaujať intelektuálne priamo úmerne jej záujmom a záľubám. Môže to byť náznak vtipnej povahy alebo filozofické reči či orientácia na dobré knihy. Stačí zistiť, čo ju baví a nadhodiť tému. To je presne to, čo pritiahne ženu viac, ako len pevný sval.

Nebuďte príliš sex
Ženy sa síce od mužov odlišujú, ale nie extrémne. Ani vy nezapoľujete po babe, čo vyzerá presne ako tá, nad ktorej fotkami si testujete erekciu. Áno, aj ženy si málokedy trúfnu na najkrajších chlpov v okolí. No a navyše vedia, že tí sú často tak šialene obletovaní, že ony nechcú stále zápasiť s inými. Ak preto chcete babu, je vhodné vyzerať dobre, ale nie až príliš. Ak tento rok teda nevytesáte žulovú formu, nevadí. Aspoň zvyšujete šancu, že leto nestrávite len v objatí vlastnej dlane.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes