ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najväčšie chyby, ktoré muži v lete robia pri obliekaní

17.7.2017 | Štýl

Teploty stúpajú, ale nie každý si môže dovoliť ležať celé leto na pláži pri mori a teda sa nemôžete obliekať ako na dovolenke, keď idete do práce. Dajte si pozor, aby ste sa vyhli chybám, ktoré robí veľa mužov.

Chodíte v žabkách všade

Flip-flopy nie sú bežná letná obuv, ale až hrozivo veľa mužov si to neuvedomuje. Žabky nepatria do práce (pokiaľ nie ste plavčík), ani do obchodu, ale je to výhradne plážová obuv. Mužské nechty a prsty na nohách, ba dokonca aj päty, by mali vždy zostať skryté pred okom verejnosti, lebo vo všeobecnosti sú chápané ako neestetické. Myslite na to pri nákupe letných topánok a nechoďte do práce v žabkách, ani v sandáloch, ktoré vám príliš odhaľujú chodidlo.

Šortky v nevhodnom prostredí
Aj keď si možno myslíte, že chino šortky sú rovnako vhodné, ako dlhé chino nohavice, mýlite sa. Akékoľvek nohavice kratšie než po členky, nepatria do formálneho prostredia. Kraťasy by sa nemali nosiť ani po západe slnka. Ak idete na večerné rande, určite si nedávajte šortky, ale zvoľte radšej dlhé nohavice z ľahkého materiálu, čím sa dostávame k ďalšiemu bodu, že veľa mužov nosí...

Nesprávne materiály
V horúčavách treba nosiť priedušné materiály. Ideálny je napríklad ľan v kombinácii s ľahkou bavlnou. Komfortný v lete je aj materiál seersucker, ktorý je z bavlnenej tkaniny. Vyvarujte sa syntetickým látkam, ktoré neumožňujú pokožke dýchať a neodvázajú z nej vlhkosť.

Autor: Tatiana
Foto: Profimedia.sk


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45983 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes