ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najsexy dedko: závidieť mu môžu aj tínedžeri

8.7.2017 | Štýl

Po odchode do dôchodku väčšina ľudí spomalí, 81-ročný Wang Dešun však urobil presný opak. Jeho život sa točí okolo fotenia pre reklamné agentúry a premávaní sa po mólach na módnych prehliadkach. Nie nadarmo ho volajú najsexy dedkom na svete.

Wangov život sa zmenil pred dvomi rokmi, keď dostal príležitosť predviesť sa na prestížnej módnej prehliadke v Pekingu. Návštevníkom vtedy ukázal, že ani tesne pred osemdesiatkou preňho nie je problém mať vypracované telo, hipsterskú bradu a mladistvý prístup k životu.

Videá z jeho vystúpenia sa po internete šírili rýchlosťou blesku a čoskoro prekročil hranice Číny. Po móle síce kráčal len desať sekúnd, ale jeho sláva trvá už dva roky. Ľudia jednoducho nemôžu uveriť, že človek vo Wangovom veku môže vyzerať tak dobre. Chcú vedieť všetko o jeho životospráve, strave, prístupe k posilňovaniu, ale niektoré ženy zaujíma aj to, či je slobodný.

Koľko rokov má táto modelka? Jej vek neuhádnete

Pravdou je, že má nielen manželku, ale už aj vnúča. Koniec koncov, v jeho veku to nie je nič nezvyčajné. Oveľa zaujímavejší je ale jeho prístup k starobe. „Existuje jednoduchý spôsob, ako zistiť, či ste starý. Jednoducho sa sami seba spýtate: „Mám odvahu spraviť niečo, čo som ešte neskúsil?" Ak odpoviete pozitívne, nemôžete byť starý," uviedol Wang v jednom z rozhovorov.

VIDEO: Sluch odhalí váš vek: otestujte sa hneď teraz

V Číne je už taký populárny, že mu manželka dokonca zakázala prijímať ďalšie ponuky na rozhovory, aby sa mohli vrátiť späť k životu, aký viedli predtým. Wangov syn, ktorý je zároveň jeho manažérom, však aj proti matkinej vôli organizuje stretnutia otca s novinármi. Ako inak, v posilňovni, kde Wang trávi štyri hodiny denne.

Video z jeho vystúpenia v Pekingu nájdete pod článkom.

Autor: Noel
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes