ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Najpsychotickejšie ženy: Vyzerali v pohode, kým sa neprejavili

1.6.2017 | Štýl

Vyzerá dobre, zvodne, a na prvom rande sa zdá vcelku milá aj sexuchtivá. No a potom spolu začnete chodiť a zisťujete, že má v tele anjela dušu satana. Obvykle mrchu pustíte k vode, ale niekedy to také ľahké nie je. Aj tie najdesivejšie psychotické stvory vyzerali na prvom radne ako fajn spoločníčky.

Drsný prejav lásky

Wayne Robinson bol proste chalan, ktorý sa rád zabával. Aj so ženami. A tak sa jedného dňa stalo, že si vyrazil na poriadnu páry s babami, kde štyri dni pili, mali aj nejaké ďalšie omamné látky a pravidelne súložili. Keď vytriezvel, všimol si, že má na ramene nožom vytetované meno jednej zo spolusúložiacich dám, plus pár jaziev na skrášlenie. Údajne s tým súhlasil, ale svoj súhlas si nepamätá.

Bodnutie do penisu z odmietnutie
Ricardo Morias bol chlap, ktorý si povedal, že s jednou ženou končí a s druhou začína. Problém bol v tom, že jeho bývalka Tatiana Batos ho prenasledovala, sliedila a chcela sex, veľa sexu. Napriek tomu, že povedal, aby mu išla z cesty. Nakoniec ho prepadla v aute a nutne chcela súložiť. Keď omietol, bodla ho do penisu. Chalan skoro vykrvácal, no podarilo sa mu ujsť od Tatiany aj hrobárovi z lopaty.

Trochu divoké sado - maso
Už len tá kombinácia. Nikole Pongracz - 28-ročná pipka a 77-ročný priateľ vzbudzovali nedôverčivé pohľad. Jedného dňa sa baba opila a chcela sa s partnerom zahrať. Problém bol, že ona mala v ruke kladivo a hra na drsnejší sex sa trochu vymkla kontrole. Bolo to tak divoké, až sa dovalila polícia no to už našla starého pána v krvi ležať na podlahe spálne a vedľa neho aj opitú ženu - Nikole. Tá nemala ani škrabanec a na polícii priznala, že bola trochu nahnevaná na svojho priateľa. Ten ju už po návrate z nemocnice nechcel ani vidieť. Hoci bola stále pekná a prsnatá.

Pomsta na svadbe
Lisa Marie Coker sa nedokázala spamätať z odmietnutia a pokazila svadbu jej bývalého priateľa tým, že vtrhla na hostinu so žiletkami a páčidlami. Všetko okolo seba rezala a rozbíjala. Čo z toho vyplýva? Nikdy bývalým nehovorte dátum a miesto svadby s novou frajerkou.

Krvavá jazyčnica
Tracy Davies bola žena, ktorú Mark Coghill spoznal na inzerát a nevedel teda, čo je zač. Netušil, aké mala detstvo a jemu sa celkom pozdávala. Preto neočakával, že ju do nepríčetnosti rozzúri situácia, keď s ním nemohla otehotnieť. V hneve sa rozhodla, že chce aspoň bozk. Poriadne hlboký a riadne vášnivý. Keď bol dostatočne vsunutý v jej ústach, zahryzla a vypľula kus jazyka na zem. Lekári mu ho už zachrániť nevedeli. Ešteže jej do tých úst dal len jazyk.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 52565 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes