ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najlepšie pánske účesy jari 2017: ako si nechať upraviť vlasy?

18.2.2017 | Štýl

Každý rok sa mení móda a preto nie je zaujímavé, ak už roky nosíte na hlave nemenný účes. Jar je presne tým obdobím, kedy je vhodné pustiť sa do experimentovania.

Rok v znamení kohúta

Nielen podľa kalendára, ale aj podľa pánskeho zostrihu bude celý rok 2017 v znamení kohúta. Takže je na čase nájsť si ten pravý účes už začiatkom jari, keď imidž nebude kaziť čiapka. Pri predstave vyčesaného kohúta však treba opustiť divoké pankáčske predstavy a pozrieť sa na svet očami moderných mužov.

FOTO: To je ale zmena! Títo chlapi vám dokážu, že na účese záleží

Tí budú nosiť dozadu sčesaný pás vlasov, ktorých hustotu bude podčiarkovať skrátený strih po bokoch. Potom je už len na vás, či budete decentný, alebo odvážny s vyholením na hladko, prípadne kreatívny a na vrchu si doprajete farbu, prípadne vrkôčiky.

Jar v letnom strihu
Klasická trojka mašinka bude počas jari opäť moderná. Otázkou je, či niekedy takýto chlapský strih vôbec vyšiel z módy. No pozor, hodí sa viac mužom s okrúhlou tvárou a rozhodne nie príliš šľachovitým jedincom.

Začesanie dozadu

V prípade kohútov sme o tomto štýle už hovorili, ale aj iné strihy si vyžadujú väčší hrebeň. Možno neplánujete byť príliš výstredný, no sčesanie dozadu bude cesta, ako zaujať módnym zjavom. Môžete staviť na klasické začesanie celej hlavy s dôrazom na cestičku, ale veľmi moderným je aj spôsob nariaseného hára. To si však už vyžaduje dosť prípravy v kúpeľni a dokonca vziať ráno fén do ruky.

Obrazce na hlave
Na vykosených častiach okolo stredovej línie vlasov sa bude žiadať niečo nové, zaujímavé a ozdobné. Tetovanie by bolo príliš radikálne a bolestivé a tak tohoročnú jar otvárajú vyholené vzory na hlave. Môžete si zvoliť iniciály, meno milenky, alebo niektorý z abstraktných motívov, ale pozor, holič to musí vedieť. Inak budete vyzerať dosť smiešne.

Padavé vlasy

Aj tento rok móda myslela na chlapov, čo majú dlhšie vlasy. Konský chvost je absolútne mimo záujem aj atraktivitu. Ak chcete zaujať, bude potrebné zájsť k holičovi, aby vám spravil strih do postupna. Frčať bude dĺžka po ramená a v tomto prípade je dovolená aj hlboká ofina. Ani milovníci bohatého vlasového fondu tak neobídu na krátko.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18019 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes