ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najkontroverznejšie modelky: ak by ste ich chceli zbaliť, pôjdete do basy

13.6.2017 | Štýl

Modelky zväčša chápeme ako krásky, ktoré nám spestria deň svojou krásou a čo už nad ich fotkami robíme, je výsostne medzi nami a našimi rukami. Lenže pozor, na svete sú aj modelky, ktoré síce spĺňajú parametre dostatočnej vyzývavosti, ale je lepšie nechať si zájsť chuť.

Kristina Pimenova
(Foto: Instagram/kristinapimenova2005)
Ruská kráska bola svojho času najmladšou supermodelkou na svete, pretože začínala v roku 2014 ako osemročná a dnes má jedenásť. Pri jej fotkách a tvári by ste ale zapochybovali, či je vôbec legálne fotiť ju mierne odhalene, hoci používa len minimum mejkapu a detské oblečenie. Aj to na nej pôsobí dosť eroticky, takže pre isté kategórie mužov je atraktívnejšia ako Pamela Anderson v čase najväčšej slávy.

Thylane Lena-Rose Blondeau
(Foto: Instagram/thylaneblondeau)
Dnes má pätnásť, ale v jedenástich pózovala v mini šatách, vysokých podpätkoch a na tigrovanej posteli. Pôsobila ako Lolita zo zvrhlých predstáv. V kampani Jeana Paula Gaultiera vystupovala skôr, ako dostala prvú menštruáciu. V roku 2011 ju Vogue umiestnil na titulku a mnoho ľudí za to adresovalo magazínu kritiku kvôli sexualizácii maloletých. Na fotkách skutočne nevyzerá ako jej bežné rovesníčky.

Momoka Kurita
(Foto: Instagram/Kurimomo330)
Od roku 2016 je jednou z kráľovien podujatia superbike v Japonsku. Obdivujú ju stovky mužov, kĺžu jej po dlhých nohách pohľadmi a oná má len 13 rokov, pričom stále chodí na základnú školu. Momoka bola kritizovaná za sexuálne zvádzanie mužov v sexi kostýmoch, no tvrdí, že ona nikoho nezvádza a nikto ju do erotickej oblasti netlačí, ona len rada plní svoje sny a tie sa spájajú s modelingom. Nuž, ktovie, ako a kde ju objavíme, keď už bude môcť byť sexi oficiálne.

Neznáma tínedžerka
(Foto: Abc.net.au)
V roku 2014 sa o celosvetový škandál postarala titulná strana magazínu Gold Coast. Číslo s podtitulom Nebo pre rodiny ukázalo v sexi póze len deväťročné dievča. Napriek vlne odporu si vlastník magazínu za fotkou stál a povedal, že je hrdý na číslo. Ktovie, ako si teda on predstavoval svoje rodinné nebíčko.

Kaia Gerber
(Foto: Instagram/kaiagerber)
Keď má dievča za mamu Cindy Crawford, nemôže čakať s príležitosťami a tak sa táto bábika stala prvý raz modelkou ako desaťročná a teraz v pätnástich robí kampane pre odevný dom Versace. Na svojom tele propaguje modely pre dospelé ženy a tak „žensky" teda musí aj vyzerať. Napriek nízkemu veku.

Eva Ionesco
(Foto: Ravepad.com)
Skutočne silná káva, ak sa už v jedenástich objaví baba v magazíne Playboy. No a pritom sa to stalo v roku 1976 a 1987, keď mala skutočné nahé foto a dokonca aj v samodržkách, len s rašiacimi prsiami a nahou vagínou. K tomuto ju doviedla jej mama, ktorú aj v roku 2012 zažalovala, že s ňou fotila detské porno. Hoci na súde neuspela, bola jej priznaná aspoň finančná kompenzácia.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1439 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes