ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Najhorúcejšie fitnesky súčasnosti: muži im padajú k nohám

12.9.2016 | Štýl

Fitnesky sú baby, ktoré nosia vysoké podpätky, tangáče, úzke podprsenky a majú dokonalé postavy. Ich vizuál sa nedá porovnať s pornohviezdami s mľandravým telom. Fitnesky sú presne tou kategóriou žien, čo majú pekné tvary, sú milé v tvári a pri každej z nich si vieme predstaviť, čo by sme s nimi stvárali v posteli.

Michelle Lewin

Šťavnatá tridsiatnička, ktorá sa poriadne nadrela, kým sa jej nohy dokonale vyformovali a telo stalo ako prútik. Ohybné a štíhle. Táto baba patrí aktuálne k najvplyvnejším fitneskám súčasnosti, pretože jej stravovacie a cvičiace programy žerú baby po celom svete. My zas žerieme ju.

Svetlana Bilyalova

Dvadsaťštyriročná Moskovčanka, čo má miery 90 - 59 - 92. Dobre, k tým prsiam neprišla v posilňovni, ale na plastickej chirurgii, ale inak je to žena, z ktorej sa idú bežní chlapi zblázniť. Je dokonalá. Nemá ani centimeter štvorcový na tele, ktorý by nebol dokonalý. Hodila by sa nám aj nahá, ale ona sa zatiaľ tvári, že je len fitnes a nie radodajná dáma.

Alice Matos

Modelka a fitneska s 28-čkou na kru a dokonalými mierami. Má 56 kilogramov a masívne tvarované, ale stále ženské svaly. Alice je Brazílčanka so všetkým, čo k tejto národnosti patrí. Aj zadok má poriadny. Ak máte chuť na anál, nie ste sami. Patrí jej Instagram aj ostatné sociálne siete. Niektorí muži ani nezačnú deň, kým sa s ňou nepotešia na WC s mobilom v ruke.

Jenna Renee Webb

Americká pipka, ktorý vyzerá ako bábika od Mattela, ale ak vám jednu zavesí, tak vás aj trikrát otočí. Má biceps lepší ako väčšina z nás. To je len plus, pretože ženu by chlap mal do istej miery aj obdivovať. Ak máte takéto chute, tak Jenna je určite tá správna partia.

Lais DeLeon

Ďalšia brazílska ritka, ktorá sa rozhodla proti celulitíde bojovať na steperi. Nakoniec ju to tak chytilo, že sa stala jednou z najznámejších žien vo svete vyšportovaných tiel. Dnes je medzinárodne úspešnou hviezdičkou, ktorá žiari z pódia s krásnou kukuricou. Na bruchu samozrejme.

Sendi Skopljak

Švédka kráľovná telesných predností. Nebola by to pravá Švédka, ak by nebola blondína. A blond vlasy a sexi krivky je predsa kombinácia, ktorej sa nehovorí nie. A chladná? To údajne vôbec nie je!

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes