ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Koľko rokov má táto modelka? Jej vek neuhádnete

6.7.2017 | Štýl

Okolo pretekov motoriek sa vždy točia krásne ženy, na ktoré sa chlapi často pozerajú radšej, než na silné mašiny. Momoka Kurita však ešte ženou nie je. Nemá na to vek.

Muži jej počas pretekov skladajú poklony, ak by ale vedeli, koľko má rokov, zrejme by si to dobre rozmysleli. Sexuálne obťažovanie maloletých sa totiž v Japonsku netoleruje, a keďže má Momoka le 13, je stále pod zákonom.

Mladučká modelka po prvýkrát upútala pozornosť v roku 2016 počas pretekov v Suzuke. V tom čase mala len krátko po 12-tych narodeninách a aj dnes je ešte stále v podstate dieťaťom. Jej účinkovanie na podujatiach, kde ženy vystavujú na obdiv svoje telá, samozrejme vyvolalo horúcu debatu v odborných i laických kruhoch.

FOTO: Hviezdy z Prci, prci, prcičky: Takto vyzerajú dnes

Väčšina ľudí z toho, že sa Momoka vyzývavo oblieka, vinili rodičov, tí však tvrdia, že svojej dcére len umožňujú plniť si sny.

A tie sa jej naozaj plnia. Mladú krásku už kontaktovali viaceré známe módne firmy a hoci je ešte len na základnej škole, často sa objavuje pred objektívmi fotografov. K tomu všetkému ešte chodí na balet a gymnastiku a venuje sa hraniu na piano a gitaru. Je nám záhadou, ako to stíha. My sme radi, že sa po práci zvládneme zvaliť na gauč.

Autor: Liam
Foto: Instagram/kurimomo330


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes