ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Kočka nachytala nadržaných chlapov: Posielali jej peniaze za nič

11.4.2017 | Štýl

Zoznamovanie sa cez internet nie je jednoduché. Šťastne sa to skončí len málokedy, v zlom prípade ostanete so zlomeným srdcom a v tom ešte horšom s prázdnou peňaženkou.

20-ročná Maggie Archer ale nie je typ zlatokopky, ktorá by oholila chlapa aj o posledné ponožky. Ona si radšej pozbiera od viacerých mužov po malých sumách, takže sklamaní chlapi o veľa neprídu a ona sa celkom slušne na nich nabalí.

Priznania zlatokopiek: Ide im iba o peniaze a nehanbia sa za to

So zvedavými chlapmi vypiekla vďaka popisku k fotke na zoznamovacej stránke Tinder. K záberu s nadvihnutým tričkom napísala: „Pošli mi 5 dolárov a pozeraj, čo sa stane.“

Keď sa jej niekto opýtal, čo za tých päť dolárov dostane, povedala im, nech pošlú a uvidia. Bez toho, aby chlapom čokoľvek prevratné nasľubovala, jej začali vo veľkom posielať peniaze cez Paypal.

Najväčšie zlatokopky v dejinách: koľko zarobili na svojich manželoch?

Niektorí poslali aj viac, než spomínaných päť dolárov, lebo očakávali, že dostanú od Maggie čosi viac, než ostatní. Ale bez ohľadu na výšku poslanej čiastky mala Maggie jasný plán, čo so svojimi sponzormi urobí. Po tom, čo jej peniaze prišli na účet, si každého z chlapov na zoznamke zablokovala a začala si užívať ich peniaze.

Čo si o takomto biznise na zoznamkách myslíte? A čo poviete na tých chlapov, ktorí posielajú peniaze bez toho, aby vedeli, čo za to dostanú? Napíšte nám váš názor do komentárov.

Autor: Theo
Foto: Buzzfeed


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes