ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek

2.2.2017 | Štýl

Keď sa povie oblek, mnohým mladým mužom v hlave vyskočí názor, že to je nuda. Pokiaľ máte atletickú postavu, môžete si dovoliť experimentovať s klasickým oblekovým výzorom. Pozrite sa, akými variáciami môžete dopriať vášmu obleku jedinečný vzhľad.

Rolák
Rolák v kombinácii s klasickým oblekom môže na prvý pohľad vyzerať ako oldschool. No po zaostrení si uvedomíte, a zaručene aj vaše okolie, že ide o netradičnú a úžasne štýlovú kombináciu, ktorá mladému chlapovi so slušnou postavou perfektne pristane. Ak k obleku a roláku pridáte aj trendový účes a jemné strnisko, vzbudíte dobrý dojem nielen v práci, ale aj medzi ženami.

Polotričko
Tričko s golierom a pár gombíkmi pod krkom je netradičnou voľbou do obleku, ale dodá vám jedinečný šmrc. Nie je to príliš okatá náhrada košele a túto alternatívu budú všetci brať úplne v pohode. Najlepšou voľbou farby polotrička do obleku sú tmavé alebo veľmi svetlé odtiene sivej, modrej a zelenej farby.

Tričko
Určite nikto nebude čakať, že si do obleku oblečiete tričko. Práve preto by ste to mali urobiť a šokovať vaše okolie. Len si dajte pozor, aby tričko nebolo extravagantné, na zaujatie vám bude stačiť úplne obyčajné basic tričko. Všetky ženy budú na vás nechávať oči a chlapi v košeliach budú iba ticho závidieť, lebo budete kráľom ležérnej elegancie s nádychom rebélie.

Autor: Tatiana
Foto: GQ


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45982 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes