Warning: DOMDocument::xinclude(): I/O warning : failed to load external entity "/storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890789.xml" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): could not load /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890789.xml, and no fallback was found in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): I/O warning : failed to load external entity "/storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): could not load /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml, and no fallback was found in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659
Jednoduché triky, ako byť štýlovejší muž | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Jednoduché triky, ako byť štýlovejší muž

20.3.2017 | Štýl

Jar je ideálne obdobie, aby ste ukázali svetu, že máte štýl. Poradíme vám, ako sa z vás stane muž, za ktorým sa ženy (a možno aj ďalší muži) budú otáčať. Stačí, ak vyskúšate niektoré z nasledujúcich tipov.

Zainvestujte do koženej bundy

Nestarnúca klasika v podobe koženej bundy by nemala chýbať ani vo vašej garderóbe. Netreba experimentovať so strihom, vyberte si jednoduchú bundu, ktorá vám bude dobre sedieť. Ale nezabudnite sa o ňu dobre starať a ošetrovať ju, aby vám pomáhala mať štýl aj niekoľko rokov.

Noste kvalitné materiály
Na trendoch zďaleka nezáleží tak veľmi, ako na kvalitnom materiáli a spracovaní vášho odevu. Nezabúdajte ani na to, aby vám pristal strih daného kusu oblečenia.

Zlaďte si topánky a opasok
Vaše topánky a opasok by mali mať rovnaký farebný odtieň a bodka. Akonáhle k sebe nepasujú, klesá vám počet štýlových bodov.

Jednoduché triky, ktoré ozvláštnia váš oblek

Nepodceňujte ponožky
Ak si myslíte, že na ponožky sa vám nebude nikto pozerať, ste na omyle. Vaše ponožky upútajú pozornosť vždy, keď sa postavíte. Nemali by byť rovnakej farby ako topánky, tak ich skúste zladiť s košeľou, so sakom alebo svetrom, jednoducho niečím, čo máte oblečené na vrchnej časti tela.

Začnite nosiť náramkové hodinky
Aj keď si čas sledujete na mobile, mali by ste nosiť aj hodinky na ruke. V dnešnej dobe už nie je ich úlohou ukazovať čas, ale byť štýlovým doplnkom vášho zovňajšku. Nemusia byť ani drahé, ani značkové, ani z najnovšej kolekcie. Najlepšie urobíte, ak stavíte na klasický vzhľad s čistými líniami a bude z vás štramák.

Autor: Tatiana
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes