ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

FOTO: Športovkyne bez tenisiek a nohavičiek

13.7.2012 | Štýl

Sú krásne, perfektne stavané, úspešné a majú radi akciu. Svetovo známe športovkyne  predstavujú typ žien, ku ktorým nejeden muž vzhliada. Popierajú mýtus o „krehkých kvetinkách“, ale aj tak (alebo práve preto?) nás neskutočne priťahujú. Zvlášť, keď vyzujú športovú obuv a vyzlečú si nohavičky...

 
Diana Taurasi
Tridsaťročná atlétka od detstva rada driblovala, až sa predriblovala k vrcholovému basketbalu. Fanúšikovia jej obratnosti pod košom veria natoľko, že ju v rebríčku označili za jednu z pätnástich najšikovnejších profi basketbalistiek všetkých čias. Diana má božsky krásne telo, ale keby sa vedľa vás postavila v opätkoch, zažili by ste to, čo zažíval chudák Tom Cruise vedľa Nicole Kidman. Di má totiž 183 centimetrov!
 
Stephanie Louise Gilmore
Stephanie má len 24 rokov a za sebou dobrodružný život, o akom sa väčšine jej rovesníčok môže iba snívať. Odkedy ako desaťročná nasadla na dosku a počkala na prvú oceánsku vlnu, vedela, že je to láska na celý život. Surferka z Austrálie má na konte štyri (!) tituly Majsterky sveta v ženskom surfovaní. Wow!
 
Jeanette Lee
Exoticky pôsobiaca rodáčka z newyorského Brooklynu hrá biliard tak, že aj dlhoročný krčmový majster s veľkým egom by musel hru s ňou dlho, predlho zapíjať, aby sa z toľkej hanby spamätal. Žieňa s varovnou prezývkou „Čierna vdova“ triafa gule už 14 rokov a ta ten čas stihla pozbierať vyše 30 amerických aj medzinárodných titulov. Pozor na ňu!
 
Rachel Yurkovich
Atraktívna dlhovláska nás dostala nielen krivkami, ale aj skromnou povahou, za ktorou cítiť drinu športovkyne, čo si je vedomá, že úspechy jej do lona nepadajú samé. Táto Američanka cupká po tartane a hádže oštepom s takou ladnosťou, ako Elfovia Tolkienovej Stredozeme strieľajú z luku. Ak chcete o nej vedieť viac, nájdete ju na Twitteri, kde vás privíta vizitkou: „Som obyčajná baba z obyčajného prostredia, bažiaca po neobyčajných veciach.“ No nevraveli sme, že je skromná?!
 
Gretchen Bleiler
Gretchen, kráska z amerického Stredozápadu, najčastejšie nájdete na zasnežených kopcoch Aspenu, kde dnes žije a trénuje. Niežeby ste mali čas vychutnať si jej krásu. Na snowboarde okolo vás prefičí takou rýchlosťou, že zaregistrujete len snehový závej a prievan na tvári. Svoj prvý šampionát vyhrala Gretchen už pred desiatimi rokmi, odvtedy zbiera medaile skoro vždy, keď vytiahne snowboard. Dynamiku športu kompenzuje pokojnou jogou, čo je jej druhá najväčšia vášeň.
Najkrajšie akty športovcov si môžete pozrieť TU.

Red


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13693 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes