ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

FOTO: Sexsymboly na nespoznanie!

24.8.2012 | Štýl

Dnes sú bohyňami. Symbolmi sexu a našich prvých polúcií a pritom vyzerali v škole ako škaredé káčatká. Mnohé celebrity a plážoví frajeri boli kedysi prototypom vhodným na vysmievanie. Niekedy pomohli k sláve šikovné ťahy skalpelom, inokedy mnoho vecí dotiahla aj sama príroda a pravidelná posilňovňa. Tie zmeny ale jednoducho nemožno prehliadnuť.

Madonna
Odkedy šokovala nahá a s hrotmi cez prsia, pretieklo už veľa vody. A rovnako aj od dôb, kedy mala veľké zuby, hnedé vlasy a širokú tvár. Ani na základke nevyzerala na zahodenie, to nie, ale určite by ste ju skorej hľadali na kandidátke do cirkevnej školy, ako v klipoch, ktoré budú potrebovať cenzúru.

Avril Lavigne
Ak chcete stratiť ideály o tom, že slávne kočky dostali krásu už od kolísky, pozrite sa na fotografiu punkerky zo školskej ročenky. Ozobané vlasy, okuliare, ktoré by dnes boli jasným failom a ešte aj ten úsmev bol samý kŕč. Bola to baba, ktorá mohla hrať pokojne v punkovej kapele bez toho, aby jej spoluhráči liezli pod tričko. Zásadná zmena imidžu aj kariéry prišla s nástupom na sólovú dráhu a hneď je hviezdou z každej strany.

Julia Roberts
Jedna z tých najkrajších žien strieborného plátna pripomínala naše mamy, keď išli do pionierskeho tábora. Bucľaté líčka hovoria jasne o tom, čoho si berie do vaku najviac. Dnes je z nej sexi kráska, ktorá aj keď starne, má azda väčší šarm, ako keď bola tuctovou babou z davu. A že krása a príťažlivosť sa nedajú vykresať.

Marilyn Manson
V tomto prípade nemožno hovoriť o zlepšení, pretože Marilyn Mansom bol kedysi Brian Hugh Warner a rozhodne pre svoj vzhľad dosť trpel, ak sa mu dnes páči chodiť zmaľovaný pod obraz boží. Na druhej strane nám všetkým dokázal vyvrátiť tvrdenia, že horšie to už byť nemôže. Tie slová totiž počúval počas školy za svoju vizáž určite pravidelne. 

Justin Timberlake
Keď sa budú v Hollywoode porovnávať fotografie z detstva, Justin Timberlake sa rozhodne poriadne začervená. Hoci mohol vyzerať aj horšie, nosieval frizúru, akoby ho mama brávala nielen na nákupy, ale aj do spoločného kaderníctva. Strach a hrôza.

Demi Moore
Dnes sexica, ktorá je tak trochu latino zjavu s dokonalými prsiami a sexi postavičkou. V mladosti z nej bola iba usmiata baba, pripomínajúca hispánsku prisťahovalkyňu. Jasné, že milovníci exotiky ju stále ťahali za vlasy, ale dnes je sto a jedno, bez pochybností.

Eminem
Na to, aby ste mohli rýmovať ako biely kráľ rapu, potrebujete v živote veľa vytrpieť A to nemyslíme len rozvody, hádky rodičov, život na ulici, či drogy. To najhoršie sa aj tak odohráva v detstve. Ušatý sopliak akoby nosil na vysokom čele nápis kopni ma. Tetovaniami a svalmi sa snažil vylepšiť postavenie aj zjav. A nikdy neuveríme, že za peniaze z prvej dosky si nedal spraviť uši u odborníka.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes