ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Najšialenejšie produkty týždňa

5.8.2012 | Štýl

Vždy, keď si myslíme, že nás už nič neprekvapí, zablúdime do ázijských internetových obchodov a sánku hľadáme na podlahe. Svet obchodu je plný rôznych šialených produktov a Číňania a Japonci sú na ne absolútni experti. Pozrite sa s nami na najcoolovejšie produkty tohto týždňového výletu do sveta ázijských internetových obchodov.

Fajčiace bábätko
Predajcovia cigariet, tabaku, či zapaľovačov musia väčšinou svoju fantáziu krotiť, aby nepobúrili verejnosť nejakým neuváženým nápadom. Japonci sa s tým nepárajú a cigarety strčia do úst pokojne aj batoľaťu. Toto porcelánové bábätko slúži ako efektný držiak na obľúbené  cigarety a hodí sa do domácností s dieťaťom. Úplne v pohode.  

Lebo slanina!
Argument silný a nepopierateľný. Je dosť možné, že stál aj za nápadom vytvoriť špáradlá s príchuťou obľúbenej slaniny, ktoré tak dodajú čisteniu medzizubných priestorov úplne nový rozmer a neodolateľnú chuť. Pozor však na pudy. Mohli by vás dohnať k prehltnutiu špáradla a to by už nemuselo byť také príjemné. 

Frajerkino lono
Chýba vám pri cestovaní, či v práci objatie a blízkosť milovaného človeka? Z Číny si môžete objednať túto jedinečnú vychytávku, ktorá vám poskytne pohodlné a príjemné útočisko, aké dokáže poskytnúť len ženské lono. 
Pivo za každú cenu
Milovníci zlatistého moku v tejto chvíli zaplačú. V Japonsku totiž niekto pácha také barbarstvo, akého sa môže dopustiť len skutočný negustiózny hulvát. Nie len že ho vyrábajú, ale aj vo veľkom predávajú. Pivo s mliekom je originálny a chuťovo nezameniteľný nápoj, z ktorého vám musí byť zle už len pri pohľade na fľašu. 
Diétna voda
Zdravý životný štýl si vyžiadal svoju daň už aj na vode. Diétnu vodu totiž dostanete len na jednom mieste na celom svete, v Japonsku. Zaujímalo by nás najmä jej zloženie, nakoľko voda, akú poznáme je známa svojim gigantickým obsahom cukru a kalórií, ktoré extrémne škodia každej diéte a zdravému životnému štýlu. No fuj! 

Nadržané cukríky
Škrípe vám to v posteli a vaše libido si odskočilo na dovolenku? Vráťte ho razom naspať s unikátnym cukríkom s lákavým farebným obalom, ktorý sľubuje erotické dusno a hrátky, o akých sa vám nesnívalo. Kam sa hrabú iné cukríky, ktoré sú primárne určené pre deti?! 

Materské mlieko
Radi spomínate na príchute detstva? V Japonsku si tak môžete zaspomínať aj na obdobie, ktoré si nemáte šancu pamätať. Kojenci ho pijú z prsníka, vy si však môžete materské mlieko dopriať ako krabicové víno. Mňamka. 
Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes