ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

FOTO: Najbláznivejšie ZNAČKOVÉ predmety

15.8.2012 | Štýl

Brandisti to majú ťažké. Najmä u nás je v obchodoch cítiť zúfalý nedostatok oznakčovaného tovaru, ktorým by mohli svetu vykričať svoju záľubu v exkluzívnych menách špičky svetovej módnej tvorby. Veď skúšali ste v sortimente domácich potrieb nájsť vrecia na odpad s ikonickým logom LV? Nie, u nás nedostanete ani kondómy od Chanella! Celé zle. Pozrite si galériu značkových predmetov, ktoré (ne)túžite mať.

Bezpodmienečný štýl
Ľudia, ktorí žijú módou sa delia do dvoch skupín. Tí, ktorí majú schopnosti a cit pre tvorbu originálnych outfitov a doplnkov bez nutnosti použitia kúskov za cenu menšieho auta, chodia po ulici a ľudia sa za nimi otáčajú. V šedom dave si však okamžite všimnete aj beznádejných brandistov, ktorí bez ohľadu na ladenie farieb a materiálov hrdo nosia na svojom tele značkové veci, ktoré sa k sebe hodia akurát tak v inej galaxii. A práve táto skupina ľudí berie tento článok smrteľne vážne a kladie si otázku – kde môžem všetky tieto parádne veci zohnať?!

Tí, ktorí majú zmysel pre humor, zase vidia v bláznivých značkových predmetoch snahu vtipným spôsobom upozorniť na konzumnosť dnešnej spoločnosti. Tak, či onak, predstava tenisových rakiet od Channela, či motorky od Prady, je úsmevná. Ktovie, či by v skutočnosti banány od Luisa Vuittona chutili inak, ako tie z bežných potravinových reťazcov. A žerie viac auto od známej automobilky, či luxusný kúsok od Gucciho? Na tieto otázky sa odpoveď nedozvieme, no pravdou je, že všetky tieto záležitosti nie sú až také surrealistické. Napokon, Prada už dávnejšie predstavila svoj vlastný smartfón, Lagerfeld má sovju diétnu kolu, tak prečo by módne značky nemohli vstúpiť na trh s bežnými domácimi potrebami a potravinami, keď majú brandistov omotaných okolo prsta?!

Autor: Michal

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes