ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Caroline Vreeland má proporcie ako sa patrí

12.4.2017 | Štýl

Stavíme sa, že prsia Caroline Vreeland budú to, na čo budete dnes pri zaspávaní myslieť. Na hrudi má hotový poklad, ktorý rada vystavuje na obdiv a určite sa vám to zapáči.

Aj keď jej babička bola módnou ikonou, Caroline prezentuje radšej svoju vlastnú kožu, než módu. Caroline môžeme opodstatnene nazvať sexbombou, lebo sexepíl sála z každej jednej jej fotky. Kto vie, na čo táto prsatica stále myslí, keď neustále zverejňuje dráždivé fotky?

FOTO: Megan Fox dráždi ako nikdy predtým

Okrem toho, že Caroline úžasne vyzerá, venuje sa aj hudbe, konkrétne spevu. Nevieme ako vy, ale my by sme sa na koncert tejto muzikantky určite išli pozrieť už len kvôli tomu, aby sme videli, ako bude jej poprsie poskakovať do rytmu.

Predtým, než otvoríte galériu, poriadne sa okolo seba poobzerajte, či za vami nečíha frajerka alebo rozzúrený šéf, pretože vás čaká explózia gigantických vnád Caroline Vreeland.

Autor: Theo
Foto: instagram.com/carolinevreeland


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes