ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Farebné faily, ktoré žena neprehliadne

10.8.2012 | Štýl

Čo sa týka vnímania farieb, nemáme na to, aby sme a preťahovali s babami. Naše oko vníma omnoho menej odtieňov. Preto sa nečudujte, ak miesto malinovej, jahodovej, bordovej, čerešňovej vidíte stále len červenú. Sú však zákony farebného ladenia, ktoré by ste si mali osvojiť pred tým, ako budete chcieť nový objav premeniť na frajerku.

Blbý a blbší
Myši na scéne, či už v šedej, bielej, modrej, alebo zelenej. Jednoducho sa nehodí, aby ste chodili od hlavy po päty v jednom odtieni. Nehovoríme, že jednota je zlá, práve naopak, ale ak chcete trochu zažiariť a vyčleniť sa z davu mužov, čo sa riadia pravidlom, že farba k farbe sadá, nájdite farebné prechody, minimálne s rozdielom dvoch odtieňov. Je jasné, že mužským okom sa to ťažko posúdi, ale rozhodne si nechajte poradiť v tomto prípade skúseným okom, ženy, aby ste nevyzerali na párty ako vystrihnutý z filmu Blbý a blbší.

Biele ponožky
Toľko ráz dokola a môžeme stále zas a znova. Veď stále sa nájde dosť majstrov husárskych kúskov, čo skúšajú imidž Michaela Jacksona a to dokonca v sandáloch. Už nechajte tento look raz a navždy pochovaný, pretože tento biely fail by mohla prehliadnuť len žena, ktorá si pred sebou pri chôdzi klopká aj bielou paličkou.

Pozor na poradie
Je skvelé, ak ste sa naučili ladiť tmavé a svetlé farby. Už vám k dokonalosti chýba len maličkosť, naučiť sa ich správne rozmiestniť. Je proti logike ženského oka, ak máte od pása dole belšie ošatenie ako na hrudi. Pamätajte na to, že čo v krčme nevadí, môže na rande vo veľkom strhnúť body príťažlivosti.

Pozor na pleť
Je zradná. Ženy majú mejkap, ale keby sme si my požičali púder a maľovanie, dopadlo by to horšie, ako v prípade zlých farieb. Preto muži musia dbať na to, že ženám skrátka nesedí v oku, ak ste bledí a používate bledé farby. Hneď vás zaradia do kategórie nezaujímavých. No a v prípade že ste tmavými, vyvarujte sa maskáčom a hnedej. Okrem okamihov, keď idete na paintball poukazovať svoju mušku a svaly.

Kombinujte a spájajte
Existuje jeden trik, ktorý by ste si mali osvojiť. Nech už na seba nahádžete akékoľvek zvršky, dbajte, aby jeden mal na sebe niečo z farby toho druhého. Trochu lacné riešenie, ale pre každého chlapa ľahko aplikovateľné a vyhnete sa tomu, aby na vás ženské oko hľadelo podozrievavo. Mimochodom, ešte stále nič nepokazíte námorníckymi vzormi. V lete dvojnásobne. Buďte pán kapitán, čo unáša do raja. A tričko ide dole...

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes