ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Chystáte sa požiadať ju o ruku? Máme pre vás pár tipov

14.3.2017 | Štýl

Plánujete položiť najzásadnejšiu otázku vášho života? Nezabudnite na to, že žiadosť o ruku musí byť špeciálna, keďže chcete, aby to bola chvíľa, ktorá sa už nebude opakovať. Niečo z našich tipov sa vám môže zdať gýčové, niečo príliš sladké, ale možno práve to je to, po čom vaša vyvolená túži. A keďže sa chystáte na vstup do manželstva, mali by ste už poznať vašu nastávajúcu a teda vy ste mali vedieť odhadnúť, ktorá z nasledujúcich možností by sa jej páčila najviac.

Nostalgia

Vyberte sa spolu na miesto, kde ste si dali prvý bozk. Pripomeňte jej, že si ten deň veľmi dobre pamätáte a pripravte si pár pekných slov, ktorými jej dáte najavo, že s ňou chcete stráviť celú vašu budúcnosť. Takáto symbolika zaberá najmä na romantické duše.

Vylepšené vydanie knihy

Vaša knihomoľka bude nadšená, ak jej kúpite nové vydanie jej obľúbenej knihy a upravíte ho podľa vašich potrieb. Úpravami myslíme, aby ste vyrezali v strede knihy okienko a zavesili doň zásnubný prsteň. V momente, ako pri odovzdaní darčeka vezme vaša polovička knihu do rúk, otvorí ju a zbadá v nej prsteň, už viete, že máte kľaknúť a žiadať o ruku.

Nezabudnuteľný koncert bude ešte nezabudnuteľnejší
Už prvá vzácna vec bude, ak ju vezmete na koncert jej obľúbenej speváčky, speváka alebo kapely. Ale keď začne znieť jej srdcová pesnička, objímte ju, potom pokľaknite a opýtajte sa jej veľkú otázku. Môžete si byť istý, že to pre ňu bude zážitok na celý život.

Ale ak to chcete dotiahnuť ešte o krok ďalej, oslovte organizátorov koncertu alebo priamo interpreta, či by ste nemohli vašu polovičku požiadať o ruku na pódiu, pred celým publikom. To vám však neodporúčame, pokiaľ máte po boku mimoriadne hanblivú povahu.

Obetujte kúsok rána pre zdravší a lepší život


Hra so šťastným koncom

Zakomponujte vašu otázku do stolovej hry, ktorú budete hrať spoločne. Ak ste zruční, tak môžete vyrobiť aj vlastnú hru, na ktorej konci bude otázka, či si vás vezme. Alebo ak ste programátorsky zdatní, vyrobte jej na mieru videohru o vašom vzťahu.

Reklama v novinách
Pokiaľ vaša drahá pravidelne číta noviny, objednajte inzerát v jej obľúbenom periodiku. Ak ho prehliadne, ukážte jej, na čo ste pri čítaní narazili a keď upútate jej pozornosť, opýtajte sa aj naživo, či sa stane vašou ženou.

Veľkolepá cieľová rovinka
V prípade, že ste športovo založení a zvyknete obaja behávať, vyberte sa spolu na maratón alebo iné preteky, na ktoré si trúfate. Snažte sa, aby ste mali aspoň malý náskok v cieľovej rovinke a keď vaša vyvolená prebehne cieľovou čiarou, kľaknite si, vytiahnite z vrecka prsteň (dajte pozor, aby ste ho počas behu nestratili) a opýtajte sa jej, či sa za vás vydá. Na tento účel si môžete „objednať“ aj pomocníkov, ktorí vám podajú šampanské, kvety, prípadne iné veci, ktoré dotvoria romantickú atmosféru.

Filmové zásnuby
Ak si chcete zobrať za manželku milovníčku filmov, prerobte jej obľúbenú filmovú zásnubnú scénu. Potom ju pozvite do kina a pred začiatkom filmu dajte pustiť namiesto upútaviek vašu verziu romantickej scény. Avšak záverečný obraz už „dohrajte“ priamo v kinosále. Ak na niečo podobné nemáte kapacity, skúste aspoň zinscenovať filmové zábery v realite.

FOTO: Známe herečky a modelky bez mejkapu: spoznáte ich?

Posledná vec v roku

Pokiaľ sa ešte so zásnubami neponáhľate, oplatí sa vám počkať do konca roka. V zápale zábavy si ju krátko pred polnocou pritiahnite k sebe a povedzte jej, že ešte jednu vec ste tento rok neurobili a chceli by ste ju stihnúť. Potom jej položte zásadnú otázku a užívajte si radosť z čerstvých zásnub pri ohňostroji.

Autor: Tatiana
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9899 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes