ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Známe tváre, ktoré sprznila plastika (VIDEO)

15.3.2009 | Spektrum

Možno neboli vždy dokonalé, ale napokon, kto taký je? Známe celebrity podľahli kúzlu plastickej chirurgie a hoci niektorým zásah plastického chirurga vyčaril dokonalejšie telo, iné sa objavujú v rebríčkoch tých najhrôzostrašnejších plastík sveta. Viete, koho plastika zmenila na nepoznanie?

Jocelyn Wildenstein – mačacia dáma

Keď ju vidíte po prvýkrát, neviete, ku komu ju zaradiť. Jocelyn Wildenstein, kedysi žena príjemného vzhľadu, dnes zdeformovaná celebrita, sa preslávila najmä poriadne mastnými sumami za plastické operácie. Dodnes napchala manželka milionára Aleca Wildensteina do vreciek plastických chirurgov viac než štyri milióny dolárov. Obhajuje sa však, že jej túžbou je dodať tvári mačací vzhľad, ktorý sa Alecovi páči a zatieniť tak každú konkurentku, ktorá by sa odvážila vábiť Jocelyninho manžela.

Donatella Versace

Povedali by ste do nej, že má len 53 rokov? Napriek tomu, je to tak. Solárium i slnenie na pláži a v neposlednom rade aj niekdajšia kokaínová závislosť sa na uznávanej módnej návrhárke prejavili v podobe vráskavej pokožky. Extrémna štíhlosť zasa pridala pár rokov navyše, a nepomohlo ani zväčšenie prsníkov, ani plastika nosa a pier.

Tori Spelling
Tori Spellingu nás preslávil najviac limonádkový seriál Beverly Hills 902 10 a účinkovanie v béčkových filmoch, za oceánom plní stránky magazínov pravidelne. Nanešťastie, bulvár si z Tori uťahuje aj kvôli nepodareným plastikám, ktoré v minulosti absolvovala. Najhoršie obišli Torine prsia zväčšené silikónmi. Operácia sa však príliš nevydarila a Torine fotky zdeformovaných prsníkov, nového nosa a líc  zaplavili svet.

Victoria Posh Beckham

Kým bola ešte len „Poshspice“, získala si státisíce fanúšikov a srdce Davida Beckhama. Zo štíhlej mladej dámy však chirurgovia postupne vykresali chudulinkú bábku s nevydarenými implantátmi a  pavúčími  nohami. Miskovité poprsie kedysi slávnej speváčky a dnes ešte slávnejšej manželky však súťaže krásy iste nevyhrá.

Lil´ Kim
Modoroké blondíny s plným dekoltom ako ideál krásy? Lil´ Kim to tak zrejme vidí. Čokoládové dúhovky premenila vďaka kontaktným šošovkám na azúrové, pery si nechala zväčšiť, prsiam darovala poriadne silikónové implantáty. Reformou prešiel aj speváčkin nos, líca, brada a pokožka, ktorú si necháva zosvetľovať. Lil´Kim už skrátka nevyzerá ako Lil´Kim,

Pete Burns – mužožena

Ak ste prežili časť života v osemdesiatych rokoch, pravdepodobne vám jeho meno niečo hovorí. Interpret známej hitovky You Spin Me Round (Like a Record) sa netajil ani v časoch najväčšej slávy, že rád dodáva tvári punc ženskosti. Ako vidíte, želanie sa splnilo, hoci nie celkom tak, ako si to britský spevák predstavoval. Výsledkom plastických operácií sú zdeformované, nafúknuté pery, ktoré ho stáli nekonečné súdne ťahanice s plastickým chirurgom, ktorý ich vyčaril.

Zdá sa však, že Burnsovej bývalej manželke, s ktorou strávil v chomúte dvadsaťpäť rokov, jeho imidž a nespočetné plastiky neprekážali. Napriek tomu prišiel v roku 2006 rozvod a Pete Burns začal nový život s partnerom Michaelom Simpsonom. Pokiaľ si ešte stále nie ste istí, kto Pete Burns je, kliknite na dole priložené video.

Autor: Filip

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes