ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VÝBER TÝŽDŇA: Ženy s krásnymi očami, prvý sex celebrít a súlož blondínky s figurínou

12.2.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete, ako vyzerajú najkurióznejšie fotky väzňov tesne po zatknutí, zistíte, či si žena užila sex s mužskou figurínou a nájdete v ňom krásky, v ktorých očiach i výstrihoch sa stratíte.

Niekedy je odhalenie zločinca takmer nesplniteľná úloha, ktorú nezvládajú ani bezpečnostné zložky. Ale občas vám už pri prvom pohľade je jasné, že nejde o žiadne neviniatko.

Technológie sa v posledných rokoch zbláznili. Vyzerá to tak, že o pár rokov už na sex nebudeme potrebovať živých partnerov. Bábiky pre dospelých sa totiž už vyrábajú nielen pre mužov, ale aj pre ženy. No a táto blondínka si súlož s umelým chlapom skúsila pred kamerou.

Známe ženy nemajú problém podeliť sa so zvyškom sveta o svoju prvú sexuálnu skúsenosť. Zistiteť, ako prišli o poctivosť Megan Fox či Jessica Alba.

Mnohí chlapi (ale nie je ich väčšina) si na ženách ako prvé všímajú oči. Hovorí sa, že sú oknami do duše, no pohľad do nich často prezrádza aj to, aká je slečna v posteli.

Akvapark vo Vietname bol postavený v roku 2004, čiže pomerne nedávno. Napriek pomerne krátkej dobe od výstavby nejde o miesto, kde sa v bazénoch nekúpu šťastní ľudia, ale zarastá to tam bujarým rastlinným porastom a páči sa tam aj krokodílom.

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1439 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes