ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VÝBER TÝŽDŇA: Sexy modelka, Americký Stonehenge a Bermudský trojuholník

18.6.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa nájdete sexy krásku Niennu Jade, dozviete sa, čo je zlé na dnešnej spoločnosti a zistíte, ktorá záhada spopularizovala Bermudský trojuholník.

Foto: Instagram/niennajade

Pohľad na pekné ženské telo sa chlapovi nikdy nezunuje. Disponuje ním aj Nienna Jade, sexy fitness modelka, na ktorú je radosť pozrieť.

Foto: FB/holcroftillustrator

Nie je žiadnym tajomstvom, že moderná spoločnosť má mnohé chyby. Je závislá na technológiách a daniach, trápi ju obezita ľudí často vníma len ako čísla a nie živé bytosti. Niekto na tieto veci radšej nemyslí, ilustrátor John Holcroft však robí presný opak.

Foto: Public Domain

Povesť Bermudského trojuholníka ako miesta, ktoré požiera lode a lietadlá, spečatil incident z decembra 1945. Vtedy na tomto záhadnom mieste zmizlo päť amerických bombardérov združených v takzvanej „Letke 19". Nenašli sa po nich žiadne stopy.

Foto: Barnorama

Niekedy nie je vôbec na škodu len tak vypnúť a prezerať si fotky pekných žien. Žien, na ktorých je krásne všetko a najmä nohy, po ktorých sa chlapský pohľad tak rád šplhá nahor.

Foto: Public Domain

V americkom štáte Georgia, na jednom z najvyšších kopcov v okrese Elbert County, je postavený obrovský žulový monument, ktorý od roku 1980 priťahuje pozornosť ľudí na celom svete - teda aspoň tých, ktorí už o ňom vedia, pretože väčšina ľudí o ňom ani len netuší.

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes