ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

VÝBER TÝŽDŇA: Rekordér vo vzdelaní, strašidelný zverokruh a knižný prieskum

12.3.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete, ako vyzerajú desivé znamenia zo zverokruhu, koľko vysokoškolských titulov má rekordér vo vzdelaní a prečo vás niektoré typy žien nikdy neuspokoja.

Marec je mesiacom knihy, a preto sme sa rozhodli pripraviť prieskum o tom, aký majú Slováci vzťah k čítaniu a literatúre. Ak sa doň zapojíte, vyhrať môžete zaujímavé a hodnotné ceny.

Na to, aby sa žena v dnešnej dobe slávnou, jej netreba veľa. Stačí krása a chuť odhaliť zo svojho tela čo najviac. Julianne Kissinger však ponúka oveľa viac.

Luciano Baietti je dnes už na dôchodku, kedysi však bol riaditeľom školy v talianskom meste Velletri. Zároveň drží rekord v počte získaných vysokoškolských titulov a pomaly sa pripravuje na ďalšie štátnice.

Každý chce ženu do koča aj do voza, na život, na zábavu a v posteli tiež nechce vyfasovať drevo. Preto pozor od prvého rande na zjavné náznaky, ktoré neklamne vedú každého chlapa k neuspokojeniu.

Je jedno, či veríte na predpovede z horoskopov alebo nie. To, pod akým znamením sa narodil, vie o sebe 99,9 percenta ľudí. No a teraz sa môžete pozrieť, akú by ste mali podobu, ak by ste sa prevtelili do podoby vášho znamenia zo zverokruhu.

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes