ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VÝBER TÝŽDŇA: Najsexy dedko, tajná zbraň Izraelcov a tajomný geoglyf

16.7.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete, ako vyzerá tajná zbraň izraelskej armády, kedy vznikol tajomný útvar v juhoamerických Andách a prečo by ste mali poznať sexy a úspešné dvojičky z Brazílie.

Foto: Youtube

Po odchode do dôchodku väčšina ľudí spomalí, 81-ročný Wang Dešun však urobil presný opak. Jeho život sa točí okolo fotenia pre reklamné agentúry a premávaní sa po mólach na módnych prehliadkach. Nie nadarmo ho volajú najsexy dedkom na svete.

Foto: Shutterstock

V Grécku je čo pozerať, dá sa tam veľa vecí zažiť a aj dobre oddýchnuť, ale každý si predstavuje dovolenkovú pohodu inak a preto si treba konkrétnu destináciu dobre vybrať. Dosť široké spektrum možností ponúkajú grécke ostrovy, pretože každý z nich je úplne iný. V galérii sa dozviete, čo sa dá najlepšie robiť na tom ktorom ostrove a kto si tam príde na svoje.

Foto: Instagram/kimmellibowsky

Chlapi v izraelskej armáde sa veru majú na čo pozerať. Povinnú vojenskú službu si tu totiž v súčasnosti odkrúca Kim Mellibowsky, tajná zbraň tunajšieho vojska.

Foto: Shutterstock

Obrazce na planine Nazca sú jednými z najznámejších geoglyfov na našej planéte. V Peru však nájdeme aj ďalšie a zrejme aj zaujímavejšie. Jedným z nich je Paracas Candelabra. Zvláštne je, že neleží na rovine, ale na úpätí kopca.

Foto: Chive

Ak by sa udeľovali Nobelove ceny za módu, jednu z nich by mal určite dostať človek, ktorý vymyslel obtiahnuté nohavice na cvičenie pre ženy. Jednak urobil radosť miliónom mužských očí, a dvojak chlapom zlepšil zdravotný stav. Veď práve krásky v obtiahnutých nohaviciach sú často dôvodom, prečo muži chodia do posilňovní.

Autor: Noel

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes