ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

VÝBER TÝŽDŇA: Majetok Rothschildovcov, masáž zadku a sexy hráčky

2.4.2017 | Spektrum

V dnešnom výbere týždňa sa dozviete, akí bohatí sú v skutočnosti Rothschildovci, čo si dopriala moderátorka v priamom prenose a ako sa zmenili mestá za posledných 20 rokov.

Na televíznych obrazovkách sme už videli kadečo: spravodajské relácie, reality šou aj politické debaty. Ťažko povedať, čo bolo horšie. V Brazílii však naživo vysielajú veci, ktoré si naopak pozrieme veľmi radi.

Amanda Lee presne vie, čo sa mužom páči. Aj preto väčšinu jej fanúšikovskej základne na Instagrame o počte viac než ôsmich miliónov ľudí tvoria práve chlapi. Jej najsexy fotky nájdete v našej galérii.

Hodnota sveta je miera, ktorou sa operuje u Rothschildovcov. Nepočítajú eurá ani ich tisícky. Kalkulačky majú nastavené na úplne iné čísla. Hovorí sa, že ako rodina vlastnia priam neuveriteľné množstvo peňazí.

Organizácia spojených národov predpokladá, že do roku 2030 bude v mestách žiť viac než 65 percent všetkých ľudí na Zemi. Môže sa vám to zdať ako scenár zo sci-fi filmu, až kým neuvidíte zábery z vesmíru.

Pokiaľ patríte ku hráčom, máme pre vás malý darček. Len tak, pre potešenie a naozaj zaň nič nechceme. V galérii nájdete sexy gamerky, ktoré milujú hry možno viac, než vy.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 31080 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes