ATLAS.SK: Streda, 23.8.2017
meniny má Filip
   

Urob si sám: sexuálne hračky

19.7.2008 | Spektrum

Máte za sebou (a pred sebou) nekonečnú sériu dlhých, osamelých nocí? Niektorí podobnú situáciu riešia vskutku konštruktívne, návrhom a výrobou domácich sexuálnych hračiek. Pozrite sa na tie výhody.

Ušetríte peniaze za nákup pomôcok v sex shope, zocelíte svaly pri manuálnej práci a aspoň máte darček k narodeninám pre dobrého známeho so zmyslom pre recesiu. Ibaže by ste si „hračku“ nakoniec nechali pre vlastné potešenie...

Niektorých „majstrov“ táto aktivita chytila natoľko, že sa o svoje postupy rozhodli ochotne delia aj s ostatnými. Na internete nájdete rady, ako z chutnej zeleniny urobiť CHUTNÚ zeleninu, ako si uštrikovať štýlový prezervatív z babičkinej vlny alebo ako si užiť obyčajný „pukací“ papier neobyčajným spôsobom. Tu sú tie najbizarnejšie z nich, popri ktorých aj povestný Jimov jablkový koláč vyznieva pomerne fádne.

V sprche a hygienicky
Naozaj čítate dobre. Takto vyzerá podľa Matta Pagetta, autora publikácie o výrobe vlastných sexuálnych hračiek, jeden z jednoduchších vynálezov, aký zvládne dokonca aj majster – začiatočník.

Stačí vziať mydlo, dláto a pustiť sa do diery tej správnej veľkosti. Výsledok by mal okoreniť stereotyp sprchovania, navyše mimoriadne hygienickým spôsobom. Otázne je, kde nájsť mydlo veľkosti laty.

Lacnejšia verzia Anče
Nafukovať sa tu musí tiež, nie však figurína, ale obyčajné balóny. Pravdaže, ak vám nebude vadiť, že táto nafukovacia „Anča“ nemá veľa podobných znakov so ženskou anatómiou. Teda, okrem toho jedného.

Pri výrobe budete potrebovať jeden vankúš, elastický špagát a štyri až päť balónov. Naplňte ich vlažnou vodou a odložte nabok. Vankúš zrolujte, zaistite ho elastickým špagátom a dovnútra pekne po stranách rozmiestnite pripravené balóniky.

Ponožka plus chirurgická rukavica
Ak ste o tejto kombinácii ešte nikdy nepočuli, šetrite si údiv, aspoň kým sa dozviete na čo ju možno použiť. Ešte vám prezradíme, že budete potrebovať ešte aj zvlhčujúci krém. Tak a teraz už asi šípite, o čo ide.

Tu je postup: ponožka sa zroluje dovonka, zatiaľ čo jej vnútro vyplníte chirurgickou rukavicou a to tak, aby jej okraje oblemovali okraje ponožky. Tak bude držať na mieste. Obvod rukavice sa pre väčšie pohodlie odporúča navlhčiť krémom.

Autor: Mike

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 9897 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo je na svete najspravodlivejšie rozdelené? Rozum. Každý si myslí, že ho má dosť.

 
Virtuálny barOrange Summer Orange Summer
  • 3 cl jahodovej šťavy
  • 1 lyžička cukru
  • 5 cl pomarančovej šťavy
  • 3 cl citrónovej vodky
  • jahoda
  • kúsok pomaranča
 
Hra na dnes