ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Predvianočná diéta? 29 kg NIE JE sexi!

21.12.2011 | Spektrum

Radi oblížete (aspoň pohľadom) štíhle krásky? V partii si šepkáte, že je lepšia kosť, ako krv a mlieko? Pozrite si však šokujúce dôkazy diét, ktoré naozaj fungovali. Z celkom použiteľných žien stvorili atrapy, o ktoré by ste si pri láskaní akurát tak obili boky. Nehovoriac o tom, že anorexia už dávno nie je len diagnóza, ktorá sa mužov netýka.

Kate Chilver
Je to len pár dní, čo svet po šestnástich rokoch boja s anorexiou opustila ikona tejto diagnózy, ktorú aj lekári považovali za zriedkavý úkaz. Kate mala 31 rokov a na katafalku ležala s 29 kilogramami váhy. Dokonca milovala svoje kostnaté telo a šálka kávy bez cukru bola často jej jedinou porciou jedla denne. Pohľad na túto ženu môže byť príťažlivý azda len pre nekrofilov, jej BMI dosiahlo úroveň deväť, čím vytvorila nový rekord podvýživy. 

Rebecca Jones
Keď sa povie matka, predstavíme si statné prsia a zrelé telo, ale Rebecca sa chváli tým, že sa oblečie do šiat rovnakej veľkosti, ako jej sedemročná dcéra. Na fotkách nevyzerajú ako matka s dcérou, ale dve sestry. Akurát pri Rebecce začneme mierne pochybovať, ako mohla vôbec donosiť dieťa. Dnes váži len niečo cez 31 kilogramov, čo je už hraničná fáza prežitia. Mimochodom už viac ako polovicu života zápasí s tým, aby jedla viac, ale nakoniec vždy zvíťazí záľuba v diétovaní.  Skrátka je jasné, že ho má Rebecca iba 26 rokov, viac menej to má zrátané. 

Jeremy Gillitzer
Mužský predstaviteľ modelingu, ktorý sa stal vo svete povestný božskými tehličkami na bruchu. Ženy z neho šaleli, ale to mal ešte svaly a hoci tuk nebol nikdy jeho silnou stránkou, veľmi rýchlo v biznise podľahol kombinácii anorexie s bulímiou, ktorá ho dohnala až na hranicu 30 kilogramov. Z jeho úchvatných svalov, ktoré ženy zbožňovali, ostal len preliačený žalúdok. Jeho nekrológ vyšiel v novinách len minulý rok a bez závislosti na štíhlosti by v súčasnosti pri nedožitých 39 rokoch mohol kosiť baby vo veľkom... 

Michaela a Samantha Kendall
Dvojičky sú vždy zaujímavý úkaz a často keď je sympatická jedna, radi by sme ochutnali aj druhú, no v prípade sestier Kendallových sa o kráse rozhodne hovoriť nedá. Dvojičky sa totiž nerozhodli súťažiť v balení chlapov ale morbídnom hladovaní, ktoré ich dohnalo po desiatich rokoch pretekania k smrti. Dnes sa už ťažko dá hovoriť, ktorá z nich je víťazka, ale Michaela zomrela v roku 1994 a jej sestra sa na druhý svet pobrala o tri roky neskôr, s rovnakou diagnózou, zlyhanie srdca spôsobené hladom. 

Lauren Bailey
Dnes vyzerá ako brutálna sexica milujúca EMO, ale prešla si fázou života, kedy ju pred smrťou z vychudnutia reparovali v nemocnici. Lauren je jedna z mála žien, ktorej sa zatiaľ podarilo v súboji s diétami zabojovať, ale zároveň aj jedna z mnohých, ktoré zhadzovali svoju váhu športom. Pri minimálnom príjme jedla, dokázala chodiť až dvanásť hodín denne, čo po pár mesiacoch znamenalo oddych na nemocničnom lôžku.  

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18026 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes