ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Sarah Blake – je to divoška!

16.4.2010 03:00 | Sexi pipka

Brunetka Sarah má plné ruky práce. Väčšinou nevie, čo skôr. Hrá sa sama so sebou, s inými dievčatami a pri skupinovej akcii jej na ukojenie všetkých zúčastnených prestávajú stačiť iba ruky. Neraz si preto dopomáha ústami a ešte za to dostáva aj prestížne ceny. Tomu sa hovorí dokonale využitie tela.

Beh na dlhé trate

Pochádza z Indiany a má skoro tridsať rokov, prepichnutý pupok aj uši. Inde piercinng zatiaľ nemá. Rovnako ako tetovanie, ale premýšľa nad tým, že by si nechala nejakú ozdôbku vykresliť. Páči sa jej to rovnako, ako fetišistický odev a hry. Ona sama ich rada predvádza aj hrá.

Lenže kým sa vyhrabala zo svojho rodného mesta, niečo to trvalo. Študovala na strednej a snívala o veľkej kariére v Los Angeles. Keď sa tam rozhodla stráviť rok hľadaním seba samej a budovaním budúcnosti, netušila, že vstúpi k tým, čo im hovoria pornohviezdy.

Prvý raz na scéne
Chcela zažiť dobrodružstvo a plná dojmov skúseností a odporúčaní v životopise sa vrátiť a doštudovať. To sa ale nikdy nestalo, pretože najprv skúsila filmovanie porna ako pomocná sila a zrazu sa nikomu na pľaci nezdalo, že by bábika s orieškovými očkami a postavičkou dokonalou na sex, mala stáť mimo záber. A tak sa osmelila a pod pseudonymom Little Miss Troublemaker vstúpila na scénu. Poznať ju môžete aj ako Sarah Bluea, ale odkedy sa dala na fetiš, je z nej Sarah Black.

Prsia v zábere
Pri výške 160 centimetrov nedisponovala ani ozrutným poprsím. V roku 2008 sa odhodlala k zmene a zrazu je z nej kráska, ktorá sa chváli mierami  91 – 59 – 90. Založila si vlastnú web stránku a ako už možno tušíte k tomu, aby dostala univerzitný diplom sa nikdy nevrátila. Zato má iné tituly. AVN jej udelilo nominácie za najlepšie sólo scény, najlepšie zvládnutý grupák, aj lesbickú scénu.

Zahrá každú polohu, ale v súkromnom živote je údajne rada navrchu. Napriek tomu, že sa vybodla na vysokú hovorí, že štúdium sa stalo jej hoby a neprejde deň, aby sa niečo neučila. Údajne študuje jazyky, ale ani v tom sexe sa nestala skvelou iba tak od prírody. Zbožňuje dlhé hodiny vo vani plnej horúcej vody a peny. No a spoločnosť? Ak sa nájde dobrý učiteľ, radšej odloží knihy a prejde k praxi.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes