ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Sammie Pennington – takmer nahá bohyňa

11.1.2017 03:00 | Sexi pipka

Po prezretí fotiek Sammie Pennington už nikdy viac nepoviete, že najkrajšia je úplne nahá žena. Má rada módu, pekné veci a preto aj v rámci fotenia nepohrdne ozdobami. Napriek tomu je odborníčka, ako rajcovať mužské publikum aj v istom oblečení.

Rozhodne to však nie je dievča so zásterou, alebo mastnými vlasmi. Jej kvality spoznáte na prvý šup. Je to modelka, ktorá má všetky pozitíva, aby bola jednou z najlepšie oblečených nahých krasotiniek.

Angličanka so zmyslom pre estetiku
Nie všetky Angličanky sú netykavky a nie všetky modelky v tejto krajine začínajú svoju kariéru na tretej starne bulvárneho denníka. Existujú aj výnimky v oboch smeroch a práve takou prvou lastovičkou je Sammie Pennington, ktorá má 28 rokov a už viac ako 5 rokov je modelkou na plný úväzok. V prvom roku svojej novej práce bola neokukaná, ale vždy vedela, že s nahým telom problém nemá. Veď preto si ho dlhodobo a cieľavedome kultivuje. Po prvom roku dala do modelingu všetko. Osamostatnila sa a začala sa venovať len pózovaniu. Čím viac práce, tým viac odvážnejšie zábery chcela fotiť. Napriek tomu si dala záväzok. Nemusí ostať vždy úplne nahá.

Najkrajšie pančuchy na svete
Chcete vedieť, ktoré to sú? Tie, čo si na telo natiahne Sammie Pennington. Je známa, že rada pózuje vo vysokých podpätkoch s krásnymi podväzkami. Nájdete je v tejto „róbe" takmer na každej fotografii. Meria 168 centimetrov, takže na štekloch nejedného z nás veľmi rýchlo prerastie. Keď ju však položíte na chrbát a dáte tie štíhle nohy od seba, je presne taká, akurát. Ale psssst, nie to žiadna rozhoďnožka, ale kultivovaná dáma. Veď je predsa Angličanka.

Titulky aj veľké reportáže o tele

Vo svojom portfóliu sa hrdí už piatimi titulnými stránkami. Okrem toho vždy vyplnila aj značnú obsahovú časť magazínoch ako Zoo, Loaded, Nuts a bola aj hviezdičkou v televíznych programoch, ktoré k erotike majú náramne blízko. Je očarujúcou brunetou a pri otázke, či už premýšľa nad koncom kariéry, rezolútne pokrúti hlavou a dodáva: „Ešte ste ani z ďaleka nevideli všetko!"

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes