ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Rebecca Kelly – kráľovná letnej sezóny

15.6.2017 00:15 | Sexi pipka

Keby vám niekto dával hádanku o osobe, ktorá ponúka krásne, šťavnaté a zrelé melóny, pritom predavačka ovocia a zeleniny to nie je, môžete rovno povedať, že ide o Rebeccu Kelly. Britskú modelku, ktorá sa zamilovala do španielskeho temperamentu a prímorského života a práve aj v týchto končinách sveta spravila kariéru.

Jej talent pre vyzliekanie sa však nepodarilo dlho udržať v tajnosti, pretože na jej proporciách, sú rád pochutí každý muž. Má skutočne perfektné „melóny".

Z nudapláže na stránky magazínov
Rebecca Kelly pochádza z Anglicka. Z krajiny, kde naozaj nie je veľa slnečných dní v roku a baby tu rozhodne častejšie ako bikiny majú mokré tričko. Rebecca však odjakživa milovala slnko, ktoré sa jej spájalo s voľnosťou a životom a preto ho vyhľadávala. Učarovalo jej Španielsko a latino svet.

Aj preto , že sú tu ľudia bezprostrední a často viac nahí ako v iných krajinách. Miluje prechádzky po nudapláži, keď sa jej slnko dotýka úplne všade. No a tu niekde skrsla aj myšlienka stať sa modelkou. Nahota jej nevadila, akurát si vyžaduje, aby fotila na pekných a horúcich miestach. To jej fotografi vždy veľmi radi splnia. A často sa s ňou aj poslnia.

Softík, to je jej
Krásna, vnadná a pritom stále tajomná. Len pár mužov vie o jej rozkroku viac ako to, že ho má pekne vyholený. Porovnávať tvar jej vagíny je skutočne lahôdka pre vyvolených. Na fotkách ju plne odhalenú nehľadajte. Maximom je prikrytie si lona dlaňami, ďalej už nejde.

Jej presvedčením je stať sa kráskou, ktorá nie je prehnane erotická, iba sympaticky sexi. A čo sa týka kariéry v erotickom biznise, tak sa opäť často vracia k prirovnaniu s telami na nudapláži. Aj tam ženy chodia bez šiat a každý to berie prirodzene. Nevidí preto na tom nič zlé, ak ju okrem tých, čo sú na pláži uvidia aj ďalší ľudia, ktorí zaplatia za jej fotografie. Dievča to má očividne v hlave dobre spočítané, aj logicky zdôvodnené. Takže hor sa na jej album a predstavy, ako si s ňou užívate na pláži.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes