ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Melanie Gold – zlatovláska so šperkom v nohavičkách

20.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Maďarka, ktorá vyzerá na nerozoznanie od kočiek z Floridy. Má perfektné blond vlasy, dokonalé prsia, hoci silikónové, a tvárička je anjelská. Vo veku 28 rokov zažila čokoľvek. Na nepríjemné zážitky sa pýtať nebudeme a pri otázke, čo si v živote najviac užíva hovorí: „Klasiku, orál aj anál"! Poďme ju teda preskúmať z každej strany.

Nelenila ani minútu

Žena činu. Takéto pomenovanie si v brandži vyslúžia len šťuky, ktoré idú plnou parou vpred. O Melanie je známe, že doslova vyfúkla niekoľko scén iným herečkám, ktoré odišli nielen bez honoráru, ale aj bez možnosti zasúložiť si so špičkovou elitou. Porno svet je totiž nekompromisná džungľa, ktorá nemá s nikým zľutovanie. Len top hrdinky sú Cream della Cream priemyslu.

Všetky začínajú na „bielych gaučoch", verejných chatoch, sexom so starými, slizkými a výbehovými hercami a len tie, čo majú najsilnejší žalúdok a najlepšiu vagínu, plus to ostatné, sa prepracujú na vrchol rebríčka. Melanie však mala štart veľmi rýchly. Už na castingu ukázala, že vie súložiť absolútne s kýmkoľvek a v takom nasadení, že nebolo pomoci ani kameramanom. Áno, ona je dnes Cream della Cream a krémové jej často tečie dole hrdlom až na mandle...

Plne zodpovedná za svoje činy
Kto by si myslel, že Melanie je s takým nasadením na scéne už od vetchej osemnástky, mýli sa. Nešla ako neskúsená, presvedčená, neznalá pomerov. Ona sa plne a sama rozhodla pre kariéru v porne po tom, ako odišla do USA robiť servírku, sekretárku, predavačku a zistila, že to nie je práca, ktorou by chcela naplniť svoj život. Chcela si dať vyšší zmysel ako len chodiť do nudnej práce a večer domov a premrhať najlepšie roky.

S vyzliekaním nikdy nemala problém. Preto úspory investovala do poprsia a ako 24 ročná baba vstúpila do ringu, v ktorom sa mladé šťandy na ňu uškŕňali a nakoniec im vzala vietor z plachiet aj prácu. Prišla totiž ako dokonalá milenka, herečka a modelka. Všetko trénovala po nociach s americkými občanmi a preto vyzerá na pľaci prirodzene. Žiadne hry. Roztiahne nohy a ide si svoje.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes