ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Megan Medellin – odzadu, aj spredu

10.9.2012 03:00 | Sexi pipka

Pochádza zo sveta, kde sú umelé Benátky, palmy aj prsia. Ona si však vo svojom veku 20 rokov zachovala stále prirodzený zjav a 91 – 60 – 92, tomu sa hovorí u Megan pravá príroda. Čo viac by sme mohli chcieť, ak nie to, aby sa vyzliekala. Naše želanie  jej je rozkazom a tak z veľkého sveta nalešteného  Las Vegas prichádza prežiariť aj naše životy. Celkom nahá a rozkošná mačička Megan Medellin.

Tangá ako obľúbený kostým
Megan si veľké starosti s garderóbou nerobí. Všetci dobre vieme, že rada nakupuje, ale je to taká kráľovná spodnej bielizne. Doma by uživila aj troch fetišistov na nohavičky, ale tvrdí, že si za deň vymení aj dvoje. Ktovie prečo taká starostlivosť o ten look pod sukňou. Azda preto, že jemná čipka je jediné, čo zahaľuje jej pohlavie.

Jesenná kráska
Pozor páni, americký Playboy už dlhé roky diktuje trendy podľa ročných období. Preto ak chcete vedieť, čo bude v kurze, treba sa obrátiť na otca erotiky. Je nesmierne atraktívne objaviť sa na jeho stránkach alebo na internete a práve Megan zaplesala, že dostala miesto ako septembrová Cybergirl. Jeseň bude studená, keď sa v septembri objavujú tak horúce ženy,  povedali by poverčiví muži. Tí bežní sa len potešia, že aj keď rok sprznil opäť začiatok školy, máme nejaké to potešenie. Megan je však už ostrieľaná Playmate, v roku 2010 sa presadila na pozícii dievča týždňa v elektronickom vydaní. Odvtedy pracovala na svojom imidži a profesionalite usilovne ako včelička a nám sa september zdá vďaka tomu úžasne horúci.

Chodiť? Radšej pózovať!
Miluje vysoké podpätky, ale tvrdí, to čo všetky ženy. Je príliš nepraktické v nich chodiť a dlhé prechádzky rozhodne nehrozia. Tak len zdvihne ten svoj sexi zadoček a nohy vyloží pekne hore. Niekomu na plecia, alebo keď nie je po ruke výkonný milenec, tak ich aspoň uvoľní do jej prirodzeného postoja v tvare V. Pozrite sa u nás v galérii, ako jej to pristane. Vôbec nevyzerá unavene, asi preto, že viac leží, ako sa skutočne nachodí.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes