ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Marlee Kay - najkrajší hrudník od protinožcov

17.7.2017 00:15 | Sexi pipka

Rodičia ju v mladosti držali skrátka a niet divu, keďže jej telo získavalo ženský nádych už vo veľmi mladom veku. O poctivosť Marlee May sa obával najmä jej otec a aby sme povedali pravdu, vôbec sa mu nečudujeme.

Na svojich rovesníkov totiž už v puberte pôsobila ako magická Venuša. Stačilo, aby sa na niektorého z nich usmiala, a hneď si ho omotala okolo prsta. V škole svoje pôvaby poriadne zneužívala a často sa stávalo, že za ňu domáce úlohy vypracovával niektorý z jej nadržaných spolužiakov.

Keďže vyrastala na odľahlej farme, mimo školy s chalanmi príliš do styku neprichádzala. Zlom nastal, keď nastúpila na univerzitu a prišla o panenstvo. S chlapmi, ktorých si púšťala do internátnej izby, akoby sa roztrhlo nie jedno vrece, ale rovno celé desiatky. Nahromadené vzrušenie z čias dospelosti si Marlee vybíjala promiskuitou a o partnerov rozhodne nemala núdzu.

Po pár mesiacoch sa ale upokojila. Dnes má 23 rokov, stále študuje, no podľa vlastných slov sa správa vzornejšie než mnohé jej spolužiačky. Len občas vraj poruší pravidlo, ktoré si stanovila: sex až na treťom rande. Hriešne však dodáva, že oproti tomu, čo v oblasti sexu stvárala pred pár rokmi, je dnes hotovou sväticou. Akosi sa nám jej nechce veriť.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9883 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes