ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Mariah Madysinn – expertka na lízadlá

4.7.2012 03:00 | Sexi pipka

Keď má baba 26 rokov, disponuje najlepším vekom, aby vedela poskytnúť potešenie každému mužovi. Mariah je jedna z tých, čo veru nepovedia nie a radšej spojí naše potešenie a jej rozkoše. Veď ako vieme, k dobrému sexu sa hodia dvaja a podľa Mariah aj traja, prípadne ešte o niečo vyššie počty. V matematike jej to príliš nešlo, ale jej sexuálne fantázie aj tak nikdy neprekročili hranice malej násobilky, takže to bohato stačí. A s obľúbenou 69 vždy niekto rád pomôže.

Dievča z neznámeho sveta
Blondína, povedali by ste, že priemerná. Teda do chvíle, kým svojej postave nedala punc dokonalosti vďaka poprsiu, ktoré jej narástlo z večera do rána na krásnych a okrúhlych 90. Prirodzenú farbu nemá na vlasoch ani na tvári, je vášnivou milovníčkou solária a opálená je úplne všade. Kto neverí, nech nazrie do galérie, iné dôkazy nemáme, ale Mariah je natoľko presvedčivá, že stačí jediný pohľad a všetko je jasné. Poskytuje telo ako dôkaz a s touto prácou už má dlhodobé skúsenosti. Chcela sa stať slávnou a pochopila, že cez intelekt to vysoko nedotiahne, našťastie v posteli nemala konkurenciu už na strednej. Po škole veľmi rýchlo prešla od fotenia modelingu k pornografii a na kasting sa nevybrala k nikomu menšiemu, ako práve do Penthousu a neskôr do Hustleru, magazínov, ktoré vedia ženám rozťahovať nohy s dokonalou noblesou a z bežných amatérok robia hviezdy. Teda ak priložia rozkrok k dielu a s tým Mariah nemala najmenší problém.

Dva roky v akcii
Začala v roku 2010 a odvtedy si táto 163 centimetrová kráska nevydýchla. Má 50 kilogramov, ale ľahká sa necíti, hoci je o nej známe, že na scéne si príliš nevyberá. Má rada mužov aj ženy. Prítulné sú jej všetky polohy a za dva roky v branži už má viac filmov, ako Hollywoodska herečka. Jej chrbát zdobí umelecké tetovanie, no nie každý si ho hneď všimne, pretože všetko ostatné na Mariah zatieni jej božský zadok. Krásne okrúhly a plný, že až keď sa nasýtime vizuálnej slasti, sme schopní vnímať niečo ostatné. Mariah je snom nás mužov, ktorí vedia oceniť krásu nahej pokožky a za najkrajší postoj dámy považujú rozkročené nohy.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes