ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Leanna Decker – omamne prsnatá

19.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Vyhrala titul cyber girl roka 2014 a odvtedy ani za mak nestratila na šarmantnosti. Práve naopak, stala sa kráskou, ktorá dozrela, dnes má 25 rokov a červené vlasy, ktoré sú pre mnohých mužov skutočne ako afrodiziakum. Dopĺňa ich bujným a rýdzo pravým poprsím. Vychutnajte si jednu z najprsnatejších prírodných krásavíc na súčasnej scéne.

S horúcou krvou

Pochádza z USA, jej rodiskom je Kentucky a svoju krajinu miluje. Sama priznala, že reprezentuje splnenie amerického sna. A to nie preto, že by mala peňazí plné vrecká, ale preto, že v živote má všetko čo chce a na čo nemá, to jej kúpia iní. Chlapi, ktorí sú radi, že im ukáže aspoň ramienko z podprsenky. Leanna je dračica a vie o svojej moci, ktorou mužov opantá. Robí, čo ju baví a platia jej za to ako kráľovnej.

Dokonalý americký sen, z ktorého sa nechce ešte dlho prebudiť. Jej pracovná náplň by sa dala veľmi rýchlo popísať pár vetami. Leží, rozťahuje nohy a vyzlieka sa. Znie to jednoducho, ale rozhodne to nie je džob pre každého. Predpokladom sú minimálne štvorky na hrudi a tie má Leanna ako vymodelované.

Žiadna doska
Ak patríte k milovníkom ženskej krásy a poctivých kriviek, určite uznáte, že dosky sú možno dobré na posteľ, ale žiadny nechce dosku v posteli. Leanna nie je rozhodne plochou. Zo žiadnej strany. Zadoček ako lusk, okrúhla ritka vyzerá v šortkách dokonale, bez nich skutočne omamne. Kto pozrie jej fotky, musí si všimnúť, že nepatrí k modelkám, ktoré zjedia za celý deň iba jedno jablko. Nuž, dopraje si v jedle a ako hovorí, kalorické prebytky vysexuje. Vďaka nim má línie pevné, ale naozaj ženské. Dokazuje, že vychrtlosť už dávno nie je lifestylom.

Ženy a sólovky
Pri Leanne nejde o žiadnu radodajku. Začiatky jej kariéry postavila na pestovaní luxusnej značky nie tej, ktorá bude všade dostupná. Preto fotí zásadne single foto koláže, alebo maximálne s inými ženami na vylepšenie našich zážitkov pri pohľade. Jej fotky však evokujú pocit, že je pre nás ako raj.

Vieme, že niekde existuje, ale zatiaľ je nám vstup zakázaný. Leanna tak prezentuje model dokonalej ženy, ktorú chce každý, ale dostať sa za bránu jej nohavičiek nie je ďaleka jednoduché. Opíjať sa jej prsiami je však možné aj z našej galérie.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes