ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Kitty Lea – rada bičom plieska

6.7.2017 00:15 | Sexi pipka

Nežné stvorenie? Ani náhodou. Už v detstve patrila k babám, čo vedeli rozdávať údery, bitka jej nebola cudzia a inklinovala viac k chlapským športom ako hraniu sa s bábikami. Na prvý pohľad bolo každému jasné, že toto dievča má poriadnu paru, aby sa prebilo životom.

Prsia nič nezmenili

Bola chalanský typ, ale nezmenili to ani prsia, ktoré jej vyskočili na hrudi. Nie sú mega, ale sú super a sú pravé. S chalanmi sa neprestala baviť ani s babami ťahať za vlasy. Pochopila, že aj násilie môže byť príjemné a tak prišli prvé pokusy so sado - maso praktikami. Páčilo sa jej pokračovať v drsnom štýle a preto žiadne nežnôstky, romantiku, ani lichôtky nemusí. Ak má chuť na sex, ide ako mašina a pokojne aj tvrdo a divoko.

Odvážna jej aj vo vzťahu k mužom. Má 28 rokov a 168 centimetrov, ale netají sa tým, že keď má bičík v ruke, dá do laty aj staršieho dvojmetrového chlapa. A oni radi idú na štyri a lozia po podlahe ako otroci, pretože tušia, že keď pani dostane chuť, bude to poriadna sexuálna hostina aj pre nich. Toľko z jej súkromia. Ako už možno tušíte, aj jej pracovné aktivity budú zaujímavé a poriadne vzrušujúce. Táto mladá žena totiž neznáša nudu a rutinu a každú minútu života si chce užiť naplno a nič nestratiť.

Sex s ňou je na výber
Žije v Anglicku a vždy túžila stať sa herečkou. V rokoch 2009 a 2010 sa objavila aj v „serióznej" kinematografii. Dvoch akčných komédiách, ale sú to filmy, o ktorých málokto tuší a ešte menej ľudí ich videlo na vlastné oči. Preto pochopila, že tadiaľto cesta k sláve nevedie, ale rozhodnutia hrať sa nevzdala. V roku 2006 sa začala predvádzať ako topless modelka a pokračovala ďalej.

Cez fotografovanie nahoty, masturbáciu, po klasickú súlož na pľaci až po žáner interaktívneho porna. To znamená, že po nasadení správnych doplnkov máte s Kitty Lea zážitok ako naozaj. Už si stačí len navoliť, či ju chcete mať ako nezbednú školáčku, alebo drsnú mačičku, čo vystrkuje pazúriky. Bude podľa vášho gusta.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes