ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Kayleigh Elizabeth– zlatokopka, čo si privyrába telom

16.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Dosť bolo ohovárania mladých pipiek, ktoré sa vozia na drahých autách. Koniec s podceňovaním veľkohrudníkových krásavíc na vysokých podpätkoch. Stop zneucťovaniu žien, ktoré majú sex s bohatými chlapmi. Aj ony sú živé bytosti, ktoré sa vedia o sebe postarať, akurát si zvolili ľahšiu cestu životnom. Jednou z takých je Kayleigh Elizabeth, ktorá by mohla byť vzorom pre všetky baby s veľkými snami a ešte väčšími prsiami.

Ženské zbrane a iné tajomstvá

Kayleigh Elizabeth je jednoducho kus ženskej. Má o sebe poriadne vysokú mienku. Aj preto sa nerozpakovala s nejakými postupnými krokmi, ale svoju kariéru začala v Playboyi a tu neexistujú žiadne rodinkárstva ani konexie, ak chce byť baba nahá na ich stránkach, musí dobre vyzerať. To zvládla dokonale.

Dnes fotí špičkovú ligu, ale vie, že to nebude trvať večne. Preto robí, čo sa dá, aby zarobila, ale miluje spoločnosť bohatých a šarmantných mužov. Sama hovorí, že v dnešnej dobe už muži nelovia mamuty a nie sú vodcami kmeňov. No pracháči sú stále alfa samcami, ktorí prekonávajú priemerných a to ju priťahuje. Nuž teda, nie je síce odkázaná na to, aby jej chlap platil benzín na športovom aute, ale keď jej dá kreditku, prečo by mala míňať zo svojich?

Dokáže viac ako sa zdá
Nie je blondína, ale inak do bodky spĺňa kategóriu zlatokopky. Priťahuje ju sila peňazí a mužov v drahých autách. Preto aj v jednom z množstva rozhovorov priznala, že ona nie je dievča do voza, ale iba do koča a nie je to kráska, ktorá by chodila na diskotéky plné pripitých indivíduí, ale zbožňuje cestovanie, luxusné reštaurácie a drahé hotelové izby.

Vie si zarobiť
Bola by jednou z najlepších ambasádoriek žien, ktoré voláme lacné, pretože ukazuje, že aj pipka ako ona si vie zarobiť. Stačí jej rozopnúť gombík na blúzke a muži už aj platia. A ako sama hovorí, nie je na tom nič nečisté, že si zarába telom. Veď niekto si zarába mozgom a ona prsiami. Rozdiel v tom nevidí.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes