ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Kash Jones - na chlapov je prísna

11.7.2017 00:15 | Sexi pipka

Kash Jones sa narodila pod šťastnou hviezdou. Vyrastala v pomerne bohatej rodine a do vienka dostala inteligenciu aj krásu. Navyše je štedrá, a tak sa rozhodla podeliť o pohľad na svoje nádherné krivky s celým svetom.

Kash má 29 rokov a momentálne žije v Los Angeles. Modelingu sa venuje na plný úväzok, je však pravdou, že má aj vysokoškolský titul z ekonómie. Na univerzitu podľa vlastných slov chodila najmä preto, aby sa neskôr nemusela spoliehať len na svoj zovňajšok. Nuž, treba uznať, že naozaj premýšľa dopredu.

Na muža, s ktorým by chcela naveky ostať, zatiaľ nenarazila. Dokonca za sebou ešte nemá ani vzťah, ktorý by trval dlhšie než pol roka. Vraví však, že jej to neprekáža, pretože takto si môže život užívať plnými dúškami bez toho, aby ju niekto obmedzoval.

Časť tohto užívania si samozrejme tvorí aj sex. Kash o sebe tvrdí, že na prvom rande od nej potenciálny frajer rozhodne nemôže očakávať sex. Na druhom sa už ale ľady lámu a práve vtedy sa táto slečna rozhoduje, či bude nasledovať aj tretia schôdzka. Raz darmo, na chlapov je poriadne náročná.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes