ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Kaludia El Dursi – najkrajšia je bez bielizne

17.9.2012 03:00 | Sexi pipka

Keď začne baba fotiť v spodnej bielizni a potom sa náhle vyzlečie, je zaručené, že ide o nevšedný kus tela. Pretože ak nás rajcuje v bielej čipke, aj s chumáčikom okolo prirodzenia, je to ako dva v jednom. Klaudia El Dursi má tieto schopnosti v malíčku a zvláda toho omnoho viac, ako iba dve kapitoly fotomodelingu. Možno by ste tipovali, že je to dievča niekde z Karibiku, alebo má prinajlepšom predkov z teplých krajín a ono je to Poľka a celá tá vznešenosť je iba pseudonym.

Luxus zo severu
Nie sme príliš zvyknutí na to, že z Poľska prúdi vysoká kvalita, ale to, čo sa zrodilo 28. februára 1989 je jednoznačne prvotriedna kosť. Má krásnych 174 centimetrov, takže si jej prednosti bohato užijeme. Čím vyššia, tým lepšia, pretože pri pohľade zdola tie jej nohy vyzerajú naozaj ako nekonečné veličiny príťažlivosti. Ale povedzme si otvorene, nohy nie sú všetko a preto sa zaujímame aj o miery a tie má ako inak dokonalé. 90 – 60 - 90, to sú čísla, vďaka ktorým mohla pokojne nastúpiť na kariéru modelky. Preslávila sa kolekciou spodnej bielizne a práve z katalógov sa vyšvihla aj do inej ligy. Tvorcom došlo, že je bohapusté mrhanie, toto telo vystavovať viac menej len očiam žien, ktoré by si mali kúpiť sexi bielizeň. Hoci aj nejedna dievčina pri nej ostala s nesmelým očakávaním a vzrušením v srdci, ale chlapi bez nej jednoducho byť nemohli.

Pokrstil ju Playboy
Do sveta slávnych žien vstúpila v roku 2007, keď sa prvý raz ocitla na stránkach poľského vydania magazínu Playboy. Odtiaľ ju posunuli aj do Bulharska a my sme ju ulovili tiež, to telo v galérii patrí jednoznačne jej.

Exotka, či Poľka
Na svoj pôvod je údajne hrdá, no darí sa jej ho tajiť. Možno je to len skvele nakombinovaná zmes solária a náhody, ale ako hovorí, nie je dievčaťom, ktoré by bolo čistokrvne poľské ako Krowka. Nech je pravda skrytá kdekoľvek, je jasné, že sa ju vydáme hľadať, priamo pod nohavičky. Ako totiž hovorí stará známa pravda, na týchto miestach musí byť žena jednoznačne pravá...

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes