ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Jaime Hammer - miss mokré tričko

21.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Jaime Hammer síce má 34 rokov, rozhodne však nepatrí do starého železa. Práve naopak, aj po tridsiatke je stále pripravená na akciu. Pred kamerou len osamote, v súkromí však pokojne aj viac než s jedným mužom.

Jaime sa do biznisu, v ktorom celému svetu ukazuje, ako to má rada, nedostala náhodou. Sex a erotiku miluje už od momentu, keď prvýkrát ochutnala mužské telo. Časom zistila, že ani súloženie so ženami jej nerobí problém, a tak si dnes rada dopraje rozkoš s oboma pohlaviami.

Jej verným spoločníkom pred kamerami je vibrátor. S ním sa síce vie vyšantiť, tvrdí však, že slasť s iným človekom je na celkom inej úrovni. Sama si vraj nikdy neprivodila viacnásobný orgazmus, s partnerom či partnerkou však nemá problém vyvrcholiť aj viackrát po sebe.

Hoci je sex vo voľnom čase jej obľúbenou činnosťou, neostáva len pri ňom. Jaime holduje cestovaniu a spoznávaniu nových kultúr, takže sa snaží navštíviť toľko krajín, koľko je len možné. Ako však asi tušíte, ide jej len o jediné: nájsť štát, v ktorom sú najlepší milenci na svete.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45983 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes