ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Evita Lima – potešte sa pohľadom na superprsia

17.5.2017 00:15 | Sexi pipka

Prírodné päťky. To už nie je dar, to už nie je len tak hocičo, to už je mega zážitok, ktorý tromfne aj tie najkrajšie divy sveta. Veď na rovinu! Pozeráte radšej na egyptské pyramídy, alebo na prsia a bradavky Eivity Lima? No a máme jasno v tom, na čom stojí a padá svet chlapa.

Teplo, teplejšie, horí

Kamkoľvek sa na tele Evity pozriete, akoby ste sa okamžite preniesli do inej dimenzie. To znamená, že máte pred očami prirodzené prsia, ktoré sa bežne vo svete na ulici nevyskytujú. Preto bol pre ňu prienik do prostredia erotiky nesmierne jednoduchý. Ukrajinka s najvyššími „ambíciami" pretlačila svoje vnady do prvej ligy a skutočne málokto má prirodzený rozmer, ktorý by jej konkuroval. Zaujímavé je, že napriek veľkosti na ne stále nepôsobí zemská príťažlivosť ničivo. Možno aj preto, že nemá ešte ani tridsiatku, ale ako hovorí, ona svojim prsiam verí, že ju nesklamú.

Klasická žienka
Nenechá si príliš hovoriť do vizuálu jej rozkroku. Potom to vyzerá asi tak, že ani fotograf presne nevie, ako bude vyzerať, keď príde na fotenie. Ona totiž začínala v skupine žien, ktoré sú vo vysokej erotike trochu okrajovou záležitosťou pre fajnšmekrov. Jemne zarastené, naprírodno, fotené v sene, na koni, pri dobytku, jednoducho vidiecky štýl, ktorý teraz dosť letí. A hoci si dnes rozkrok holí, stále vie prekvapiť tým, že si nechá strnisko. Pritom vôbec nevyzerá zle ani s ochlpením, aspoň sa pokocháme na prírodných črtách ženy, pretože väčšina dnes už vyzerá akoby neprešli poriadnou pubertou.

Usalašená na výslní
Hovorí si, alebo viac menej si len nahovára, že ona je umelecká modelka erotiky. Jej zábery sú ale čisté porno, no musíme uznať, že to nie je baba, ktorá si na seba a do seba púšťa kadekoho. Jej najväčšie tromfy zvládla sama s nohami od seba a plastovým vibrátorom. Nakoniec je omnoho náročnejšie vydobyť si pozornosť len vlastnou prácou, ako keď vám k úspechu pomáha aj hromada mužov. Aj preto si ju ceníme a obdivujeme. Roboty sa nebojí a všetko zvládne svojpomocne. Veľmi efektívna žienka.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes