ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Eva Alegra - s nahotou si tyká

17.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Má len 22 rokov, vo svete nahoty je však dokonalou profesionálkou. Reč je slečne menom Eva Alegra, ktorá pod šatami skrýva dva obrovské poklady.

Eva pochádza z Talianska, čo sa odráža aj na jej horúcej južanskej krvi. Má výbušnú povahu a vzťah s ňou je ako jazda na horskej dráhe: jej partner nikdy nevie, kedy sa rozčúli. Na druhej strane to podľa vlastných slov vynahrádza mužom za dverami spálne, kde je rovnako divoká.

Hranice toho, čo v posteli vyvádza, má poriadne vzdialené od bežných žien. Nehovoríme len o drsnejších praktikách, ale napríklad aj o sexe na verejnosti. Ten si dopraje častejšie, než je v slušnej spoločnosti vhodné, a párkrát sa jej už stalo, že kvôli vzbudzovaniu pohoršenia musela platiť pokutu.

Vzrušenia z toho, že ju pri milostných hrátkach niekto objaví, sa však rozhodne nemieni vzdať. Napriek tomu, že má vlastný byt, si neodpustí príležitosť rozdať si to v aute na parkovisku či na toaletách v lietadle. Raz darmo, horúcu krv v sebe nezaprie.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24251 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes