ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Emma Lou – žena, ktorá nemá tajomstvá

14.6.2017 00:15 | Sexi pipka

Milujete blondíny, milujete baby, čo majú chuť spraviť svoje telo ešte zvodnejšie a preto neváhajú staviť na sexi samodržky, podpätky, na čipku na tele a dokonalé oblečenie. Jediným cieľom je, že nás vzrušuje a dávajú ho dole len pre naše potešenie? Tak to ste na správnej adrese, pretože Emma Lou je presne taká. Nesľubuje nič, čo nesplní a plní mužom toho naozaj veľa.

Povedala si, že chce byť sexi

Poznáme mnoho frajeriek a báb, čo si myslia, že ak im narástli prsia, je to všetko, čo mužovi na nich musí stačiť. Emma takto k sebe nikdy nepristupovala a aj preto je dnes tam, kde je. Jedna z najvyhľadávanejších báb na internete a to ani nemá nejako extra veľké proporcie. Takže kde je tajomstvo jej úspechu? V prvom rade sa netvári, že iba ako nahá musí každého zaujať. Dobre vie, že pekná žena je atraktívna bez šiat, ale svoju krásu môže ešte znásobiť. Nie je jednou z tých, čo sa odmietajú pre chlapa zdobiť. Ona to robí rada, zvodne a tak, že aj fotografi majú erekciu, pri tom, ako stláčajú spúšť.

Fotí len intímne a pekné veci
Keď je reč o fotení, tak treba povedať, že Emma je baba, ktorá sa nikdy pred objektívom nehanbila a nehanbí sa ani za to, čo fotí. Ako sama hovorí, na fotkách vyzerá oslnivo, zvodne a krásne. A že pritom niekedy vykukne bradavka, alebo kúsok nahého rozkroku? Nie je tá, čo sa za svoje krivky hanbí a to je dobre. Nič nechutné by nefotila a na záberoch je najradšej sama. Preto sa darí k slušným dievčatám.

Nežná a krásna
Výsadou Emmy je, že má veľmi peknú tváričku. Maľuje sa na princezničku, preferuje teda len jemné líčenie, ktoré zvýrazní pozitíva. Je to baba, ktorá očarí chlapov, ktorí si potrpia na nežné, ale vášnivé typy. Najviac záujemcov vábi na sladký rúž na perách, ale keď jej stiahnu nohavičky, ide polámať rošty na posteli. Emma sa dobrovoľne priznáva, že vyzerá nevinne, ale je extrémne sexuchtivá. Tajomstvá nemá rada. Zmenu zato vždy privíta. Aj preto je niekedy blondína a občas bruneta. Chce ulahodiť mužom, ktorí sú na hnedé aj plavé vlasy. V ktorom prevedení sa vám viac páči?

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes