ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Cara Barry –veľkosť jej pŕs ohromí

12.7.2017 00:15 | Sexi pipka

Nedá sa inak ako pozerať jej priamo na hrudník. To je jednoducho prvá zastávka mužského pohľadu. Jej miery sú veľkolepé, nadštandardné, alebo ak chcete gigantické, ale neprevyšujú možnosti prírodnej nádielky. Cara Barry dostala do vienka prsia, aké sa často nevidia. Žiadny silikón, žiadna úprava, maximálne ich vie vylepšiť podprsenka, ale ani tú jej netreba. Veď posúďte sami, tie vnady vás opantajú.

Absolútne jasná kariéra

Narodila sa v Manchestri plochá ako lata. V detstve nič nenasvedčovalo tomu, že jej nakoniec na hrudi vyrastú prsia, ktoré budú na pomedzí pätiek a šestiek. To sa začalo javiť ako reálne až v puberte. Akoby jej niekto pomazal prsia zázračnou masťou a oni vyrástli do mega rozmerov. Už vtedy sa tešila obrovskému záujmu, množstvu nápadníkov, pozvaní na drink aj do manželstva. To boli prvé chvíle, keď sa rozhodla, že sa začne zaujímať, ako tento svoj prirodzený talent zúročiť, aby nezostalo iba pri pití, ale aj pri plnom účte.

Absolútne špičková
Kto má rád na ženách veľké prsia, určite nebude tvrdiť, že Cara Barry nepatrí k tomu najkrajšiemu, čo aktuálne aktívne robí v erotickom priemysle. Hoci by si aj skúsení porno herci radi pochytali jej prirodzené poprsie, ona fotí len sama. Napriek veľkosti rozhodne nevisia. Pod tričkom v podprsenke aj naholo je vidieť, že sú krásne, pevné a plné. Túto prírodnú krásu dopĺňajú menšie dvorce a vystúpené bradavky. Cara nielenže vzbudzuje hriešne myšlienky, ona hriešna aj je.

Pobavme sa o prsiach
Nepredpokladáme, že by vás zaujímalo, akú farbu má Cara rada, alebo aké mala vysvedčenie v druhej triede. Keď je reč o nej, ústrednou témou je poprsie. Takže môžeme prejsť rovno k veci. Rada sa s ním sama mazná. Hovorí, že jej stačí podráždiť bradavky a je nadržaná. Má veľmi rada, keď môže partnerov penis vymasírovať svojimi balónmi a zbožňuje promenádovanie sa na nudapláži. Asi vieme prečo. Nepotrebuje sa so ženami pretekať v šperkoch, v šatách, v drahých kabelkách. Jej sa stačí vyzliecť a vie, že všetky pretromfne.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes