ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Candice Collyer - dominantná šelma

18.4.2017 00:15 | Sexi pipka

Candice Collyer si prešla rôznymi zamestnaniami, najviac jej však učarovalo pózovanie pred objektívom, samozrejme bez šiat. Niet divu, keďže opačné pohlavie rada dráždila už na strednej škole.

O panenstvo prišla podľa vlastných slov tak dávno, že si na to už ani poriadne nespomína. Určite však vie, že prvý sex si neužila ani zďaleka tak dobre, ako ten druhý. A ako vraví, od tohto momentu sa jej zážitky len a len zlepšujú. Niet divu, keďže posteľné skúsenosti naberá pomerne rýchlym tempom.

Candice si prešla viacerými dlhšími vzťahmi, napokon však spokojne zakotvila vo vodách slobodných a šťastne nezadaných krásavíc. Nerada sa niekomu prispôsobuje, či už v posteli alebo mimo nej. Za dverami spálne je rovnako dominantnou ako vo vzťahu a rozhodne si nenechá nasadiť putá. Skôr naopak, ona je tá, ktorá sa s mužmi hrá.

Dnes má Candice 27 rokov a rozhodne sa nechystá odísť do dôchodku. Práve naopak: je aktívnejšia ako kedykoľvek predtým. Platí to v profesionálnom i intímnom živote, keďže sexuálnych partnerov strieda pomerne často. Povedzme si ale na rovinu: ktorý chlap by jej dráždeniu odolal?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes