ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Becky Holt – s guľami to vie!

3.8.2012 03:00 | Sexi pipka

Má dvadsaťsedem rokov, ale budí dojem staršej a rozhodne podstatne skúsenejšej. Je tou, čo kupovala alkohol mladším spolužiakom a  pre mnohých stala aj erotickou múzou a praktikantkou. Chlapci v triede vždy radi lovia ženy, čo majú tričko na hrudi najviac vyvýšené a Becky navyše nebola z tých, ktoré by neukázali, že tie jej „hory“ sú pravé. No a samozrejme pravé boli aj vrcholy v posteli.

Divoška s vkusom
Angličanky sú krásne baby, ktoré sa často nevedia celkom dobre obliekať. Preto sa Becky rozhodla radšej vyzliecť. S obdarením 91 – 61 - 92 aj v daždivom Londýne pôsobí, akoby sa práve vracala z horúcej karibskej pláže a tie krásne tvary rozpaľujú mužov po celom okolí. Cestuje po svete, ale napriek tomu miluje domovinu.

Áno, aj The Sun ju privítal medzi svojimi na tretej strane. Mala niekoľko ponúk vhupnúť s rozkročenými nohami do hlbín porna, ale odolala. Stala sa tou, ktorej vravíme, že sa vyzná v soft erotike. Jej sexepíl a chuť na sex priznáva otvorene. Keď je nahá, cíti sa najlepšie, ale sex, ten je výhradne pre jej vlastné potešenie. Nevadí, aj pohľad na ňu lieči. Minimálne problémové erekcie.

Miluje všetky
Hovoríme o typoch modelingu. Tak sa Becky prezentuje. Nerobí jej problém stáť v róbe, ani v nohavičkách. Má za sebou fotenie v módnych katalógoch, ale rozhodne jej to pristalo aj v Playboyi. Je to profesionálna modelka, hoci skúsenosti začala nasávať ako pätnásťročná, niekedy v období, keď prišla o status panny. Miluje cvaknutie fotoaparátov a pracovala s toľkými prestížnymi fotografmi, že si ich mená ani nepamätá.

Čo sa budúcnosti týka, chce sa udržať pred objektívom čo najdlhšie a ako hovorí na „materskú“ tak skoro nepôjde. Na dôchodku, ktorý inak modelky postihuje celkom skoro, by sa chcela venovať tak ušľachtilej činnosti, akou je výchova nových talentov pre modeling. Zdá sa, že isté predispozície má nielen na sexi fotky, ale aj na vyučovanie. Či už ide o tú dráhu profesionálnu, alebo posteľnú. Jednoducho už od mladosti rada zaúča.

Autor: Cosmopolis

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 51557 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes