Warning: DOMDocument::xinclude(): I/O warning : failed to load external entity "/storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): could not load /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml, and no fallback was found in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659
Bailey Rayne – vysoká a vrtká tiež dobre varí | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Bailey Rayne – vysoká a vrtká tiež dobre varí

1.3.2017 03:00 | Sexi pipka

Má výšku 173 centimetrov, takže nejde o žiadne „malé pivo", ale peknú vysokú a štíhlu babu. V mnohých prípadoch dokonca prerastie aj chlapov, pretože miluje nosiť vysoké topánky. Bailey Rayne je však príkladom, že nielen malá a vrtká vie stvárať divy v kuchyni na pracovnej doske.

Kariéra z webky

Kariérne začiatky nemá extra slávne. Patrila k babám, čo vedia dávať nohavičky dole za kredity na chatoch plných nahoty. Aj ju ste mohli v roku 2014 nájsť medzi dievčinami, čo pred svojimi webkamerami čakajú na chlapov, ktorí si chcú pozrieť viac ako je len zadarmo. Potom však začala fotiť a to jej jednoducho zachránilo život. Sexi pózovačky ju vyniesli do sveta skutočnej a slušne zaplatenej erotiky.

S nahotou nemala problémy, ani s predvádzaním svojho tela na verejnosti a tak sa dostala do biznisu. Dnes pracuje pre viacero spoločností, žije na voľnej a dosť vysokej nohy. Okrem iného sa stala aj dievčaťom mesiaca január v novom roku 2017. Aj ona bola jednou z tých, ktoré prezentovali, že Playboy sa opäť vracia k nahote.

Distingvovaná dáma
O ženách z porno brandže sa hovorí kde - čo, ale Bailey má prezývku aj Elegant Leia. Už to napovedá, že je to jedna milá a slušná dáma, ktorá má len jednoducho väčšie nadšenie pre vyzliekanie ako väčšina žien. Aj preto sa jej ušlo mnoho cien, ktorými sú ovenčené jej krásne a prirodzené prsia aj výkony. Masturbácia, erotika, sólo scény, to sú žánre, kde je doma, ale občas sa jej pritrafí aj lesbická, či hetero scéna. Hoci ich nevyhľadáva, ani neodmieta.

Pohostí vás na tele
Bailey Rayne je žena, ktorá vyzerá dobre kdekoľvek. Či už svoje nohy rozťahuje pred televízorom, v posteli, alebo v kuchyni a na barovej stoličke. Dalo by sa povedať, že je univerzálne krásna. Jej fotky zaujmú chlapa na prvý pohľad a keď sa Bailey pred ním začne vykrúcať v kuchyni, okamžite zabudne, ak by bol aj náhodou hladný. Bude totiž lačný iba po tom, čo by mu táto blondína dokázala ponúknuť z vlastného tela. A to by sme ochutnali radi všetci.

Autor: Comsopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4222 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes