ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Aubrey Taylor – od puberty sa upravuje

8.6.2017 00:15 | Sexi pipka

Vždy nás poteší, keď nájdeme ženu, ktorá sa za svoju vagínu nehanbí. Aubrey Taylorje presne ten typ ženy, ktorá si na telo dáva špeciálny pozor. Čo to v praxi znamená? Že keď niekam odchádza, či už do práce, alebo na párty, nedbá len na to, čo si oblečie ako vyzerá napríklad v šatách, ale upraví si všetko, vrátane zostrihu na pohlaví. Aubrey je skutočná dáma, ktorá vie, že mužov tam dole vzrušuje erotická úprava.

Je jednou z tých, ktoré nezanevreli na pubické ochlpenie, ale naopak, spravili z neho nádherný a príťažlivý artikel.

Dievča zo zabudnutej scény

Možno si už mnohí nepamätáte jednu z prvých sociálnych platforiem MySpace, ktorá ustúpila do zabudnutia, ale práve tu odštartovala kariéru mnoho umelcov a krásnych báb, ktoré sa premenili na veľmi zaujímavé skvosty modelingu. Vrátane erotického. Presne k týmto dievčatám patrila Aubrey, ktorá si založila svoj profil a začala súkať jednu fotku za druhou.

Vtedy ešte nebola cenzúra tak obmedzujúca a hoci nedávala akty, občas povedzme, že jej vyskočila bradavka a naznačila, že pod nohavičkami sa úplne neholí. No a to boli jej klady. Vďaka tomu sa jej podarilo aj vyhrať titul Miss MySpace a začala robiť kariéru. Čím vyššie stúpala, tým nižšie a nižšie si sťahovala nohavičky, až sa objavila úplne bez nich.

Drobná a krásna
Má len 165 centimetrov a neváži viac ako 50 kilogramov. Má pravé prsia a nefarbí si ani vlasy. Má sa rada taká akou je a k ochlpeniu celkovo má dosť blízko. Ona nosila pásik aj v časoch, keď všetky mali vyholené rozkroky a tak bola ako jasnou hviezdou pre mužov, ktorí si nepotrpeli na vydepilované lolitky, ale vždy ocenia rozkrok dospelej ženy.

Ak jej teda kedykoľvek nazriete do nohavičiek, nájdete tam peknú úpravu. Razí totiž teóriu, že nielen hlava ženy si zasluhuje frizúru, ale aj rozkrok. Takže sa rada pohrá s úpravami, zmenami a láka nás svojou kreativitou. Takto chutí aj vyzerá skutočná žena. Sme si istí, že zvábi aj vás.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1451 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes