ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Ana Cheri – nakuknite jej pod tangáče

18.5.2017 00:15 | Sexi pipka

Ide o nezvyčajné dievča. Dôvod? Nie je zlatokopka, ale priťahuje zlatokopov. Patrí k najlepšie plateným modelkám a pritom nemá najlepšie zmluvy za honoráre, ale žije sociálnymi sieťami, ktoré jej sypú doslova státisíce. Vy jej teraz s nami môžete nazrieť pekne tam dole! A zadarmo.

Od fitnes k nahote

Cesta Any sa vyvíjala kľukato, až by sme povedali, že kopírovala jej krásne ženské krivky. Začala v roku 2009 jemným modelingom v šatách, ale čoskoro jej učaroval svet fitnes a posilňovania. Tak začala zlepšovať svoju vizáž a pevné má dnes nielen prsia, ale aj svaly. Veľmi skoro sa jej podarilo spolupracovať s časopisom Muscle and Fitness a zakrátko si otvorila vlastnú posilňovňu Be More Athletics v Kalifornii. Klienti sem naskákali ako osy na med, aby ju sem - tam videli robiť brušaky.

To ešte nebola tak ďaleko, aby fotila nahá, no potom prišla tá neodmietnuteľná ponuka z Playboya. Zrazu pochopila, že toto je jej životný smer a preto cvičila, správne sa stravovala a sekala peknú postavu. Aby nemusela skrývať, aká je bez oblečenia. To sa písal rok 2015 a ona si za necelá dva roky stihla vypracovať neohroziteľné postavenie jednej z najžiadanejších erotických modeliek. A čo na tom, že pred pár mesiacmi prekonala prah tridsiatky? Stále vyzerá lepšie ako mnohé maturantky.

Poriadne bohatá modelčička
Len s firmou Shredz má táto baba exkluzívnu zmluvu, ktorá je hodí 3,5 milióna dolárov ročne. Patrí k jednému z najväčších mien Instagramu a jej základňa fanúšikov dosahuje takmer desať miliónov ľudí. Väčšinou chlapov, ktorí si každý deň hladne klikajú na jej profil. Aby toho nebolo málo, aj ďalšie značky jej dajú poriadnu sumičku, keď sa v niečom od nich objaví. Pretože predsa len.

Ana je vnadná, pekná, sexi, atraktívna, ale sociálne siete jej neumožňujú využiť plný potenciál jej tela. No a tak ho skrýva. Ale skalní priaznivci dobre vedia, kde nájdu Anu aj tak, ako ju boh stvoril, iba s nahým rozkrokom, prsiami a bradavkami, ktoré len dráždiť a dráždiť, aby sa zväčšili.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25207 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes