ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Alexa Tomas – španielsky temperament aj krivky

13.7.2017 00:15 | Sexi pipka

Ak máte radi exotické ženy, divoké divy s rytmom v krvi, tak si Alexu Tomas vychutnáte naozaj do „poslednej kvapky". Okatá, prsnatá, nohatá a radodajná mrška, čo sa v sexe neštíti absolútne ničoho. Má svoje hranice, ale tie sú ďaleko za predstavami bežného chlapa, ktorý jednoducho rád súloží.

Do porna rovno z autobusu

Možno si poviete, že je to príbeh trochu pritiahnutý za vlasy, ale nie je. Alexa Tomas robila vodičku firmeného autobusu, keď jedného dňa na pravidelnej linke nasadol Joel Tomas. Ten sa stal jej priateľom a zároveň človekom, ktorý jej naznačil, že nemusí jazdiť za minimálnu mzdu. Začala preto jazdiť úplne inú ligu. Ona sama nikdy netúžila byť pornohviezdou, ale prišla na to, že je to celkom zábavná kariérna cesta. Začalo to v roku 2013 a trvá dodnes. Čo dodať? Rodina síce neschvaľuje jej životnú cestu, ale keď príde v nedeľu na obed, nevyhodia ju spred dverí a to Alexe stačí ako prejav tichého súhlasu v štýle, nech si dievča robí, čo ju baví.

Jej korene je vidieť
Nedá sa nevšimnúť, že je Španielkou. Plnokrvnou od čŕt tváre cez temperament až po sexi krivky. Je odvážna, rada experimentuje, ale nerada prekračuje hranice. Tými sú pre ňu techniky pissingu. Pri nich povedala režisérovi, nech zmení scenár, pretože ona sa sprchuje výhradne len čistou vodou. Búra teda mýty o tom, že ženy na pľaci musia urobiť čokoľvek. Ona si rada sex užije. Preto nehodnotí kladne mužov, ktorí sú hrubí, zato zbožňuje, keď ju niekto aj „v práci" urobí.

Nahota je jej hoby
Rada poskytuje nielen fotenia, ale aj šteklivé rozhovory. Nemá problém prezradiť tajomstvá, nemá veľmi čo skrývať. Je rada, ak ju fanúšikovia spoznajú viac ako len vizuálne. A čo všetkých vždy najviac zajíma? Ako chodí doma oblečená. Či v klasických teplákoch, alebo v sexi negližé. Ona však vzala mužom vietor z plachiet a tvrdí, že najradšej bez ničoho. Užíva si nahotu a prirodzenosť tela. Super deva.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes