ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Zistite, kedy je načase dať babe kopačky

18.5.2017 | Sex a Flirt

Každý z nás chce vlastnú babu, alebo aspoň kamarátku s benefitmi, o ktorej môžeme tvrdiť, že s nami chodí. Sú však chvíle, kedy je lepšie prihlásiť sa k statusu nezadaný a poslať k vode mrchu, čo si vás ani za mak nezaslúži. Ak čo i len na jeden z nasledovných bodov prikývnete, pošlite ju od vás čo najďalej.

Je ako mama aj učiteľka v jednom

Nie je to ohraničené vekom. Atakovať svojim dozorom, požiadavkami, otázkami a obmedzeniami vás môže pätnásťročná slečinka, alebo aj MILF-ka so slušnými proporciami. No ak nadobudnete pocit, že potrebujete pred babou zatajovať aj také veci ako dve pivá, máte stiahnutý žalúdok, lebo meškáte päť minút, alebo za vami sliedi a kontroluje všetko od mobilu až po čistotu trenírok, padajte k normálnej žene, neostávajte pri harpii.

Žiarlivá až strach
jedno pozretie do cudzieho výstrihu sa rovná týždňovému celibátu a horúcej scéne? Možno vám vyvedie aj niečo horšie iba preto, že ste chlap, a hoci sa nedotknete inej ženy, zakazuje aj ochutnávku pohľadom. Je to chlapské a prirodzené a ak to žena nevie pochopiť, nech si nájde niekoho iného. Nezačnete predsa kvôli nej škúliť.

Všetko je dôležitejšie ako vy
Je veľká skupina žien, ktoré si myslia, že môžu mať každého, na koho kývnu. Preto sa k tomu svojmu správajú tak, akoby bol do počtu. Musíte byť pre ňu vždy k dispozícii, ale ona sa k vám správa horšie ako k použitej utierke. Takže majte svoju slušnosť a povedzte jej, že chcete partnerku, nie babu, čo sa vami bude hovoriť ako s podriadeným. A vlastne nehovorte nič, nájdite si inú, a bude.

Keď to nejde
Každý chce sex, pusu, alebo aspoň nejaké to objatie. Ak vám baba nechce dať aj telesné prejavy, tak potom radšej okúste inú. Nehovoríme hneď o sexe, ten si pokojne odložte až do svadobnej noci. Lenže nežnosti, láskanie a prejavovanie náklonnosti aj telesne je nutnosťou, ak chcete byť vo vzťahu šťastný. Predstave si, aký to bude život neskôr, keď už počas zamilovanosti vás poriadne ani nepohladí. Radšej ruky preš od takej, a to natrvalo.

Máte pocit, že vás vyciciava
Sú rôzne formy a my chlapi sme voči nim slepí, najmä ak má žena pekné prsia, zadok a nohy. No lepšie je si chodenie sem - tam zrekapitulovať. Koľko dávate vy a koľko ona? Chlap má byť vždy džentlmen a preto je fajn, ak ste v miernej prevahe s darčekmi, platením, nápadmi na spoločné hry, chvíle, výlety aj činnosti. No ak zistíte, že ste jediný, kto do vzťahu investuje, kašlite na to, takto sa láska nezhodnocuje.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 9107 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes